Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6624
Komentářů: 2030

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Spb Mobile Shell 2.1 - nová verze!

Sponzorované odkazy:


Legendární aplikace, která nabízí alternativní uživatelské rozhraní a spoustu příjemných funkcí, přichází v nové verzi. Podívejte se s námi, co dovede. Označení by ukazovalo na menší změny, ale není to tak úplně pravda. K dispozici je i bezplatný update pro uživatele předchozí verze 2.0.

V našem článku Spb Mobile Shell 2.0 - podrobná recenze jsme vás detailně seznámili se všemi vlastnostmi této pozoruhodné aplikace. Nová verze přináší opravu některých chybek a tím i vyšší stabilitu programu. Dále přináší vylepšenou podporu hardwarových klávesnic, podporu rozlišení 320 x 320 pixelů, podporu hlasové pošty a v neposlední řadě také indikátor datového spojení v obrazovce "Now Screen - Professional Layout"...

Oficiální stránky aplikace v české mutaci jsou zde. Program stojí 29,95 USD a k dispozici je kromě zkušební verze i 30ti denní záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti. Update pro uživatele předchozí verze 2.0 je zdarma. Inforamce o update získáte tady. Doporučujeme program vyzkoušet nebo alespoň se podívat na naši recenzi. Pro uspěchané je k dispozici na stránkách produktku i krátké demonstrační video.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 02.05, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Spb Mobile Shell 2.1 - nová verze!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund