Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6508
Komentářů: 1852

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Malý ale šikovný - GPS antiradar!

Sponzorované odkazy:


Skvělý pomocník řidiče, který informuje o aktuální rychlosti a při tom hlídá výskyt radarů. Tím přispívá k větší bezpečnosti a chrání řidiče před zbytečnými pokutami, ale je otázkou jestli je jeho použití u nás legální. To si už budete muset zjistit sami.

Zařízení Pogo Alert je velmi malá krabička s rozměry 40 x 60 x 50 mm a 1,8" LCD displejem. Dokáže pracovat s rozsáhlou a neustále aktualizovanou databází umístění radarů a kamer (instalace přes USB), ale také má vlastní antilaserovou jednotku, která může řidiče ochránit před dobře motivovanými obsluhami laserových radarů, které na řidiče většinou číhají v místech, kde lze předpokládat snadné "úlovky".

Stránky producenta, kde si lze přítroj zakoupit, jsou tady. V případě zájmu o tento doplněk doporučujeme se nejprve informovat o jeho legálnosti a zvážit důsledky případného porušení předpisů.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.05, 2008  Autor: Jan Novotný   Téma: Digitální šperky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Digitální šperky

"Malý ale šikovný - GPS antiradar!" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

michael kors factory outlet (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.08. 2018 - 03:47:08
jinyi822


Au début, adidas zx 850 avis les arômes, la relaxation et la camaraderie vous ont attiré et vous avez acquis baskets nike soldes femme [www.coffret-parfum.fr] un certain nombre de bâtons. Ceci est vraiment nike air jordan 1 retro high og chicago bulls un petit appareil, beaucoup plus petit que votre téléphone portable, asics gel lyte 5 bleu rouge [www.williamleday.fr] et il se branche correctement dans la prise asics gel kayano evo all red audio de votre téléphone portable ou lecteur MP3. Mais avec nike jordan 4 femme [www.besthitswebradio.fr] les baskets qui sont faites par le t

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund