Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6470
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Elegantní koncept komunikátoru s 2 displeji

Sponzorované odkazy:


Některé koncepty jsou založeny jen na jiném tvaru, než bývá obvyklé. Jiné přinášejí i cosi navíc. Tento rozhodně patří do druhé skupiny a docela dobře si dovedeme představit jeho praktické využití, resp. výhody oproti jiným návrhům.

Jedná se o komunikátor, který má tvar připomínající záložku do knihy. Rozměry jsou 20 x 140 x 5 mm. Supertenký přístroj má dva displeje. Jeden je dotykový a řeší kompletní ovládání přístroje včetně zadávání textu a druhý displej je OLED, který má patrně pouze dekorativní funkci (k čemu by jinak byly 2 stejně velké displeje), resp. umožňuje uživatelskou volbu obrázku zadní strany. Ovládání rolovaním vypadá trochu "iPhonovsky", ale v tomto případě nelze hovořit o pouhém kopírování principu, ale spíše o promyšlené vlastnosti...

Stránky projektu si můžete prohlédnout zde. Relativně dlouhá uhlopříčka displeje při malých rozměrech může být výhodou. Komunikátor je navíc skutečně kapesní. Problém by mohl být se zranitelností. Tomu by se ovšem dalo pomoci výběrem vhodného materiálu, například odolné slitiny hořčíku nebo jiného kovu. Jak se líbí vám?

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.05, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Koncepty
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Koncepty

"Elegantní koncept komunikátoru s 2 displeji" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Elegantní koncept komunikátoru s 2 displeji (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 26.05. 2008 - 09:45:37
No, připadá mi to tak o 3 třídy zajímavější než ten prohnutý Egg.


[ Odpovědět ]

michael kors factory outlet (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.08. 2018 - 04:09:13
jinyi822

Dans certaines adidas zx flux rose solde circonstances d'affaires debout et faire des promenades beaucoup d'heures tous les jours peuvent ętre attendus, ainsi air jordan 1 retro ajko [www.besthitswebradio.fr] que la chaussure de travail doivent non seulement paraître basket enfants nike air max expérimenté, mais ętre détendu. Choisir les bons vętements qui nike air flight huarache [www.zigzagproduction.fr] correspondent ŕ leurs goűts et ŕ leur état d'esprit est essentiel Asics Gel Kayano Evo Pour Homme dans l'habillement. Une personne considčre: Identifié pour recevoir plus de vital cont

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.44 sekund