Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6560
Komentářů: 1889

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Potřebujete GPS a nemáte peníze? Pořiďte si papírový!

Sponzorované odkazy:


Řešení pro nemajetné, ale také pro ty, kteří z nějakého důvodu nepodléhají potřebě vlastnit elektronickou navigaci a stále dávají přednost osvědčenému autoatlasu. Napůl "blbinka", napůl užitečný nástroj.

Na Internetu se někdy najdou věci. Jistá firma nabízí alternativu k GPS navigacím v papírové podobě. V podstatě nejde o nic jiného než o papírový itinerář, do kterého si lze zaznamenat klíčové body cesty například z Internetu (Google Maps atd.) a k nim manévry, resp. změny směru jízdy. Nic proti, toto funguje například u závodních jezdců a zcela jistě to funguje i pro "normální" řidiče na cestách. Ovšem za cenu toho, že uživatel takového papírového GPS stráví nějakou tu dobu u počítače.

Další nevýhodou "systému" je to, že nezná objížďky, operativní vyhledávání POI a podobné vychytávky, které zvládne každá nebo téměř každá navigace. Mnohem zajímavější je "zdůvodnění", jaké producent zvolil, aby podpořil prodej poměrně drahého formuláře. Elektronické navigace prý mají "robotický" hlas. Nevíme jak jinde, ale české navigace mají hlasy skvělých dabérů a herců, které rozhodně nelze označit za "robotické". Stránky tohoto produktu jsou tady. Třeba to bude některé uživatele inspirovat a například v Excelu si vytvoří něco podobného a možná i lepšího...

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 28.05, 2008  Autor: Jan Novotný   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Potřebujete GPS a nemáte peníze? Pořiďte si papírový!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.32 sekund