Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6553
Komentářů: 1887

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

SoftMaker Office 2008 je venku a nabízí podporu PDF!

Sponzorované odkazy:


Jednoznačně nejlepší balík kancelářských aplikací pro platformu Windows Mobile se dočkal každoročního upgrade. Může se téměř dokonalý software dále zlepšovat? Může! Nová verze nabízí ve všech svých programech podporu exportu a tisku do PDF formátu a mnoho dalších důležitých novinek.

SoftMaker Office 2008 je řešením pro skutečně náročné uživatele a profesionály, kteří potřebují mobilní aplikace maximálně podobné svým funkčním rozsahem aplikacím desktopovým. Žádné kompromisy, maximum shodných funkcí! Balík obsahuje textový editor TextMaker 2008, tabulkový procesor PlanMaker 2008 a nové aplikace SoftMaker Presentations 2008 a JETCET Print...

Oficiální stránky jsou zde, mimo jiné na nich naleznete i podrobný seznam změn, které verze 2008 přináší. Profesionální nástroj není levnou záležitostí. Licence stojí 69, 95 Euro, upgrade ze starší verze pak 39,95 Euro. K dispozici jsou zkušební verze, které doporučujeme využít a otestovat mimořádné schopnosti tohoto již legendárního produktu.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 03.06, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"SoftMaker Office 2008 je venku a nabízí podporu PDF!" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Je co zlepšovat (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 03.06. 2008 - 16:32:30
Rozhodně je co zlepšovat. Byl jsem velmi zklamán po přechodu z verze 2002 na 2006 (tedy nikoliv každoroční upgrade), která avizovala podporu open document formátu. Podpora je pouze pro odt, tedy textový formát. Ani tato verze nejde podle všeho dál (ods, odp), ačkoliv se to na wishlistu uživatelů objevilo.
Ale jinak je SW samozřejmě špička, pro mne nepostradatelný. Naštěstí SoftMaker koná pravidelné výprodejové akce, takže zájemcům-šetřílkům doporučuji nechat si posílat newsletter. Odkazy na výprodejové akce často fungují i měsíce po jejich ukončení...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund