Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Feministky mají problém i s iPhone!

Sponzorované odkazy:


Některá samozvaná hnutí ovlivňují veřejný život mnohem více, než odpovídá počtu jejich členů a sympatizantů. Je to zřejmě dáno malým odporem ostatních, kteří se často nechtějí účastnit hloupých tahanic a slovních půtek, protože mají na práci důležitější věci. Bohužel se pak stává, že vliv těchto uskupení se vymkne kontrole. Jedním z posledních terčů feministického "dozoru" nad striktní rovností pohlaví se dokonce stal i legendární iPhone.

Paní Erica Watson-Currie se jako přední americká feministka vyjádřila v tom smyslu, že iPhone je "misogynní", protože multidotykový displej dělá potíže ženám s dlouhými nehty! Jak je vidět, některá hnutí se skvěle kompromitují sama. Nicméně, nyní se začalo na Internetu řešit, jestli skutečně jde o sexistický komunikátor nebo nikoli.

V atmosféře přepjaté politické korektnosti se může stát, že tato očividná hloupost může mít nečekané následky. Budou se pořádat demonstrace, petice a mediální útoky na iPhone? Přestanou vystrašené firmy používat multidotykové displeje, aby byla zachována rovnost pohlaví za každou cenu nebo to spraví hluboká omluva a nějaká tučná dotace na feministické konto? Nechme se překvapit, třeba to ještě tentokráte "dobře dopadne" a nestane se NIC...

Zdroj informace i obrázku je zde. Můžete ublíženým feministkám nějak poradit?

Poznámka:
Podstatou této docela směšné zprávy není to ,jestli multidotekové displeje jsou ovladatelné s dlouhými nehty, ale použité výrazivo. "Misogynie" je nenávist nebo silný předsudek proti ženám. Bohužel výrazy "misogynní", "sexistický" a "stereotyp" jsou univerzálními nálepkami, které feministky ve svém nesmiřitelném boji s muži i s rozumnými ženami používají jako destrukční střelivo, a to tak urputně, že výsledkem jsou podobné nesmysly jaké vypustila výše zmíněná paní. Pokud bychom přistoupili na tak hloupou argumentaci, tak "misogynní" asi budou všechny nástroje lopatou počínaje a vařečkou konče. Těžko říci, co se skutečně pohodlně ovládá s dlouhými nehty, ale to už je logika, kterou evidentně nemůžeme požadovat.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 24.06, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Srandičky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Srandičky

"Feministky mají problém i s iPhone!" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Feministky mají problém i s iPhone! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 24.06. 2008 - 07:28:11
Nalepí si na paznehty kusy umělé hmoty a pak se díví!


[ Odpovědět ]

Re: Feministky mají problém i s iPhone! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 24.06. 2008 - 07:31:20
Ano, je to smutné. Nezdá se to, ale i toaletní papír je velmi misogynní. Dokáže si každý dost dobře představit ovládání s dlouhými nehty? A s tím se ženy setkávají každý den, někdy i několikrát denně. Jak potom mohou mít to správné sebevědomí? Sdílím jejich rozhořčení! Papírny, styďte se!!!


[ Odpovědět ]
Re: Feministky mají problém i s iPhone! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 24.06. 2008 - 20:12:28
 
Co Ty víš, na co ve skutečnosti ty nehty vlastně potřebují :-).


[ Odpovědět ]

Re: Feministky mají problém i s iPhone! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 24.06. 2008 - 10:35:15
Ono neviem, ci si to tie feministky uvedomuju, ale su to prave oni, ktore znizuju priemernu inteligenciu zien :)


[ Odpovědět ]
Re: Feministky mají problém i s iPhone! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 24.06. 2008 - 11:26:21
 
Tady nejde o IQ jako takové. Jsou to hlavně nešťastné ženské, které nedokáží žít samy s tím, co jim příroda nadělila a jak už to bývá obviňují z toho společnost, takže ji chtějí direktivně měnit. Část z nich má neukojené ambice, které ve férové soutěži volného trhu nedokáží prosadit, tak vymýšlejí kvóty a podobné pitomosti. Co jim ovšem mám za zlé je jejich snaha "programovat děti", což už začíná od toho jejich nwespeaku a pokračuje k tvorbě stupidních "politicky korektních" slabikářů. Něco mezi sektou a extrémistickou organizací s vyloženě totalitními sklony. Divím se, že je stát může finančně podporovat a něco takového se dokonce vyučuje na našich VŠ!


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund