Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6508
Komentářů: 1852

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Chcete vědět, co vidí váš pes?

Sponzorované odkazy:


Mobility pro domácí mazlíčky přicházejí? To už asi dávno. Vždyt jsme tady měli navigační systém, který měl zabránit zaběhnutí pejska a dokonce i mobil na příkazy nebo nepříliš oblíbené "dálkové ovládání". Nyní můžete mít fotografie z každodenního života svého mazlíčka, a to i když nejste zrovna doma nebo ho "venčí" někdo jiný.

Kamerka Pet’s Eye View se zavěsí na obojek a automaticky pořizuje snímky v předem nastaveném intervalu, který může být 5, 10 nebo 15 minut. Rozlišení je sice pouze VGA (640 x 480 px), ale s tím se asi dá žít. Horší je, že do kamerky se vejde jen 35 snímků, a to je zoufale málo. Data se transportují přes USB do PC a stejným způsobem se dobíjí baterie. K čemu to je dobré? Hračka, která vám řekne, co pejsek dělá v době vaší nepřítomnosti nebo při troše štěstí může pomovci ukázat, jak se stal ve skutečnosti nějaký průšvih, ale to by asi muselo jít o kontinuální záznam a celkově jiné parametry. Producent má co zlepšovat, ale jako první vlaštovka...

Další informace jsou zde. Cena je 47.95 USD.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 09.07, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Digitální šperky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Digitální šperky

"Chcete vědět, co vidí váš pes?" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

michael kors factory outlet (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.08. 2018 - 03:43:23
Une fois la asics chaussures de running fuzex phase aiguë est calmée, et vous pouvez obtenir une recommandation pour commencer ŕ marcher basket nike free run 2 gris blanc [www.coffret-parfum.fr] de lui / elle. Un autre inconvénient des asics gel noosa tri 10 femme bleu matchs est que vous finirez par utiliser la moitié de la boîte asics gel lyte iii afew koi [www.zigzagproduction.fr] si vous voulez obtenir une bonne lumičre. Votre idée nike air jordan 1 mid femme entičre est généralement de créer un thčme unique pour votre adidas zx flux femme colore [www.williamleday.fr] fęte d'

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.43 sekund