Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6470
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Windows Mobile budoucnosti na videu!

Sponzorované odkazy:


Měli jsme trochu problém se zařazením tohoto kratičkého článku, ale nakonec jsme se rozhodli pro rubriku Koncepty. Na Internetu se totiž objevilo video z americké televize na kterém je zcela zřetelně vidět koncept přístroje s dotykovým displejem. Na displeji se mimo jiné objeví nápis Windows Mobile, ale také ikony a loga Microsoftu a některých známých aplikací.

Video se objevilo na serveru GIZMODO. Poměrně známá americká herečka Rosario Dawson tam v Sci-fi seriálu The Gemini Division používá zmíněný přístroj. Všechna slova jsou tady zbytečná, přece jen jde o koncept a navíc asi filmařský, ale moc se nám nechce věřit tomu, že by se něco takového obešlo bez spolupráce s redmondským ústředím Microsoftu a je tedy pravděpodobné, že bylo použito něco z vývojových laboratoří. Třeba se jedná o nástupce Windows Mobile 7, se kterým se setkáme na zařízeních typu MID...

Video si můžete sami prohlédnout zde. Nevypadá špatně, že?

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.08, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Koncepty
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Koncepty

"Windows Mobile budoucnosti na videu!" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Windows Mobile budoucnosti na videu! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 27.08. 2008 - 15:40:36
vypada to jako nocni mura ... neni to nic jineho nez reklama na dilci sluzby microsoftu ktere samy osobne v porovnani s konkurenci nestoji za nic, budoucnost vidim spis v otevrenych platformach, tyhle predrazene vykladni skrine ktere vyrobcum zrazi zisky poslou vyrobci casem do kopru sami.


[ Odpovědět ]
Re: Windows Mobile budoucnosti na videu! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 01.03. 2019 - 05:57:11
 
This is such a grand site with tons of cool stuff. I am convinced to bookmark! I do not agree with the idea actually, but I respect your point of view. After the study a few of the blog posts on your website now, and I really like your way of blogging. See here to buy essays. I bookmarked this to my bookmark website list and will be read-through back soon. Please check out my blog as well and let me know what you feel.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund