Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6628
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší programy pro WM za srpen 2008

Sponzorované odkazy:


. Ve shonu posledních měsíců jsme nějak opomněli vydat měsíční hodnocení software za srpen, takže tak dodatečně činíme tímto článkem. vyhodnocení září přijde v několika málo dnech. Podívejte se tedy s námi, jestli vám nějaký zajímavý program neunikl.

Srpen docela překvapil. Většinou bývají prázdninové měsíce chudší, ale tentokráte šlo od opravdovou záplavu nových aplikací i nových verzí. Nejlepší programy za měsíc červenec 2008 naleznete zde.

CENY REDAKCE - SRPEN 2008 - FREEWARE:

I. místo
Tady nemůže být pochyb. V srpnu jsme vydali hned dva články o stejném programu. Nejprve to bylo upozornění na betaverzi - Pozor! Nová verze Total Commander v2.51! a později na plnou verzi - Stáhněte si novou verzi Total Commanderu!. První místo si tedy zasloužil tento skvělý a funkcemi našlapaný správce souborů.

II. místo
Tady jsme dali přednost aplikaci Pocket Freemind 0.5, která podle našeho soudu dělá pořádek v informacích, umožňuje efektivnější plánování, řízení menších projektů a tak podobně. Program má pohodlné ovládání a i graficky se povedl. Více informací naleznete zde...

III. místo
Třetí příčku právem získala aplikace SecondToday v.0.3.6. Nyní sice je už v novější verzi, ale to nám nebrání tento užitečný a dobře vymyšlený program ocenit. Druhá úvodní obrazovka se hodí snad každému. Program o prsa vyhrál nad programem se stejným zaměřením, který se jmenuje mToday v0.1.

CENY REDAKCE - SRPEN 2008 - PLACENÉ:

I. místo
Asi nikoho nepřekvapí, že jsme na první místo nominovali skvělé české Yrgo. V srpnu o něm vyšlo několik článků a poslední je Supergadget - nová zbraň Yrga!. Vzhledem k rostoucí popularitě tohoto progrmu jsme všechny články o Yrgu umístili do speciálního boxu v levém sloupci Palmserveru a nazvali jej YRGománia...

II. místo
Aplikace Sunnysoft Contacts v1.5 sice získala "jen" druhé místo, ale rovněž jde o špičkovou aplikaci, která svým uživatelům přináší mnoho užitečných funkcí a pohodlnou práci s kontakty...

III. místo
Třetí místo získává vynikající systém pro práci s ručně psanými poznámkami - VsNotepad v2.0. Parádní program s precizně provedeným uživatelským rozhraním určitě nezklame, takže porazil aplikaci iSecretary v4.6 . Tady je ukázka možností VsNotepadu...

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 14.10, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nejlepší programy pro WM za srpen 2008" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund