Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6510
Komentářů: 1856

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Evropský koncept komunikátoru s Windows Mobile!

Sponzorované odkazy:


Není žádným tajemstvím, že například automobily pro evropské zákazníky mají svá specifika a že se liší od modelů zaměřených na americký nebo asijský trh. Proč by tomu tak nemělo být v případě mobilit? Konečně, rozdíly mezi kontinenty se zde projevují již delší dobu. Podívejte se s námi na koncept přístroje, který sice má eleganci, ale zároveň není přehnaně supermoderní.

Koncept je dílem francouzského deignéra pana Davida Turpina. Jeho stránky naleznete zde a tady se můžete podívat na jeho představu o komunikátoru budoucnosti...

Můžeme si všimnout podobnosti se Samsungem Omnia, ale je zde i několik nových prvků. Patrně leptaná výsuvná QWERTY klávesnička, přední kamerka a prodloužený displej "nové vlny" komunikátorů vypadají dobře, ale nic nového pod sluncem. Zajímavější je ovládání přístroje, které je soustředěno do poměrně úzkého prostoru pod displejem. Autor více využívá kontextových tlačítek a asi nepovažuje za nutné zdvojovat jejich funkci hardwarovými tlačítky, jak tomu často bývá. Příjemný a čistý design, nevypadá špatně. Pokud by na kovově vypadající světlé okraje byl použit skutečný kov, mohlo by jít o velmi pěkný přístroj. Líbí se vám?

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.10, 2008  Autor: Jan Novotný   Téma: Koncepty
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Koncepty

"Evropský koncept komunikátoru s Windows Mobile!" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Evropský koncept komunikátoru s Windows Mobile! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 27.10. 2008 - 08:40:26
hm, to vypadá spíš na hliník než na chromovaný kov, jako má iPhone nebo lepší telefony od Nokie. Marně čekám, kdy HTC udělá něco skutečně pěkného a ne ty plastové patlající se černoty. Myslím, že Samsung u Omnie ukázal, že to jde, když se chce.


[ Odpovědět ]

Re: Evropský koncept komunikátoru s Windows Mobile! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 27.10. 2008 - 08:59:29
hmm, klávesnice vypadá nepoužitelně, absence HW tlačítek je jednoznačný handicap, např. na mapy/navigaci není tlačítek nikdy dost (virtuální si člověk tak dobře nepamatuje). Zajímavé zařízení...vlastně, nezajímavé.


[ Odpovědět ]
Re: Evropský koncept komunikátoru s Windows Mobile! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 27.10. 2008 - 09:27:07
 
No zrovna ka klávesnička se mi líbí a důvod? Kolaga má HTC Touch Pro (Raphael) tuším že od T-mobile a na něm je ta klávesnička prostě tak miniaturní, že ztrácí smysl (zlatý Kaiser!) Tohle vypadá, že má pořádně velké klávesy. Rozhodující bude hmat, tj jak to bude klikat a jestli se hamtem dá zjistit (samozřejmě podvědomě), že klikám na jednu konkrétní klávesu a ne na sousední. Ale to se dá zjistit až v praxi.


[ Odpovědět ]
Re: Evropský koncept komunikátoru s Windows Mobile! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 27.10. 2008 - 13:21:04
 
Dovoluji si oponovat - co uživatel, to názor;-) Po čtyřech letech s Treo mi -ano, pro někoho vskutku pidi-klávesnička HTC Touch Pro nijak nepřekáží, naopak - samostatná numerická řada je PRO MNE skvělá.
A foto u článku je snad jen nepovedená studie - F1-F10 by zřejmě poptávku po velkých klávesách uspokojila jen stěží;-), nehledě na nepřítomnost Shiftu a bůhvíjak dostupných číslic.

Avšak to nejdůležitější: k čemu nějaké "geografické" verzování ?? To se zas nějaký mameluk snaží určovat, co je EU-friendly a co ne? Hi-tech je moc hi-? Basic-line je moc basic-? Doufám, že jde jen o podzimní aprílek ...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.36 sekund