Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Praktická sociální specialitka od ViTO Technology!

Sponzorované odkazy:


Program Task2Gather je týmový task manažer, který umožňuje sdílet seznamy úkolů s jinými uživateli. Může se hodit například pro sestavování nákupních seznamů pro více osob, ale i pro jakoukoli jinou týmovou činnost, kde je třeba souhra při plnění dílčích úlkolů. Docela zajímavá záležitost, kterou doporučujeme vaší pozornosti.

Když například člen rodiny nebo jiné skupiny nakupovat, mohou mu ostatní "napsat", co jim má také nakoupit. Stačí aby všichni měli na svých přístrojích tento program a pochvíli se úkoly obejví i na cíálovém zařízení. To samozřejmě vyžaduje připojení k Internetu, ale úkoly lze synchronizovat i s MS Outlookem. Podobných situací může aplikace Task2Gather řešit mnoho, stačí zapojit fantazii. Program by se svým způsobem mohl hodit i pro řízení lidí a projektů v menších firmách, v přípravách na sportovní výlety a expedice a tak podobně. Program jednoduchou formou spojuje outliner, úkoly a možnost komunikace, resp. sdílení s různými uživateli. Vše je samozřejmě snadno ovladatelné prsty. Následující obrázky ukazují, jak vypadá prostředí programu i nekteré možnosti aplikace...

Struktura nákupního seznamu pak vypadá následovně...

Stránky aplikace jeou zde. Cena je 4,99 USD. K dispozici je zkušební verze. Možnosti aplikace je třeba více prozkoumat, ale vypadá to na velmi silný nástroj pro týmovou práci!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 29.10, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Praktická sociální specialitka od ViTO Technology!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund