Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6596
Komentářů: 1908

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

MortButton 2.6 - skvělý launcher zdarma!

Sponzorované odkazy:


Takových aplikací je opravdu málo. Program MortButtons 2.6 je ukázkovým příkladem skvělé aplikace, ktrerá je užitečná, rychlá a nemusí se stydět ani za svoje grafické provedení. Tento program rozhodně doporučujeme k vyzkoušení!

Aplikace pracuje na všech přístrojích s WM 2003 SE, WM 5.0 nebo WM6 a podporuje QVGA i VGA rozlišení v horizontální i vertikální orientaci a také displeje s čtvercovým rozlišením. Jak jsme již napsali, jedná se o specifický launcher, ale zvlášť by mohl pomoci těm, jejichž přístroje zrovna neoplývají přebytkem hardwarových tlačítek a namapováním MortButtons 2.6 mohou získat mnohem vyšší funkčnost svého přístroje, resp. vyšší operativnost při spouštění různých aplikací a služeb.

Samotná aplikace je velice rozsáhlá a jistě by si zasloužila kompletní recenzi. Pro účely této upoutávky snad postačí rozšířená sada screensotů, která ukazuje hlavní menu, možnosti nastavení a třeba i některé přednastavené volby, jejichž obsah program automaticky přebírá ze systému. Tady je pouze jedna z ukázek nastavení...

Hlavní částí aplikace je možnost nastavení vlastních softwarových tlačítek. Každý uživatel má jiné priority a potřebuje jiné aplikace nebo služby. Individuální nastavení mu umožňuje sestavit si vlastní menu, které zrychlí ovládání jeho přístroje a přidá pohodlný přístup k oblíbeným aplikacím...

Ukázky správce běžících úloh a nabídek převzatých ze systému. Práce s kontakty je vedena primárně přes kategorie, což lze jen pochválit. Mnoho producentů software na kategorie ajejich vysokou efektivitu zcala zapomělo...

Program MortButtons 2.6 si můžete stáhnout zde. CAB soubor má 956 KB. Vyzkoušejte, měl by se vám líbit. Je to skutečně neobyčejná aplikace se spoustou možností.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.11, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"MortButton 2.6 - skvělý launcher zdarma!" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: MortButton 2.6 - skvělý launcher zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 26.11. 2008 - 10:18:33
Vyzkoušel jsem sice jen část, protože to je opravdu rozsáhlé jak kombajn, ale je supr! Chce si to trochu vyhrát a může to být jedna z nejlepších apliukací tohoto druhu. Jen s tou rychlostí bych si na procesorově slabších mašinkách nebyl tak jist jako autor článku. Pokud má někdo 200mhz, tak žádnou bleskovku asi čekat nemůže.


[ Odpovědět ]
Re: MortButton 2.6 - skvělý launcher zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 26.11. 2008 - 12:26:59
 
jj, super aplikace, mam 200Mhz procesor a bezi do celkem ok


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund