Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6572
Komentářů: 1893

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

S.O.S. aplikace pro Windows Mobile!

Sponzorované odkazy:


Jedná se program komunikátory vybavené GPS a Windows Mobile, který dokáže v případě nebezpečí bleskově informovat vybrané osoby o místě, kde se nacházíte a také o tom, že máte nějaký problém. Aplikace GPS.SOS! dokáže přivolat pomoc jedním tlačítkem!

Program se může hodit opravdu všem, ale asi nejvíce je ocení rodiče dětí a děti starších rodičů, ženy nebo i muži, kteří se pohybují v nebezpečných místech nebo mají zdravotní problémy. Takových variant bychom jistě našli více. Aplikace výborně poslouží v případě zdravotních problémů, při zabloudění a také v dalších mezních situacích jako jsou například nehody, přepadení a tak podobně. Skutečně stačí stisknutí jediného tlačítka na dotykovém displeji, které může být umístěno v menu nebo na úvodní obrazovce (viz screenshoty níže) a komunikátors GPS modulem okamžitě vyšle SMSku s aktuálními souřadnicemi na předem zvolené telefoní číslo. Jako doplněk k této aplikaci je další program, který je rovněž určen pro WM a který může být nainstalován právě na komunikátoru "zachránce". Ten ukáže místo na mapě, kde se osoba v ohrožení právě nachází.

Princip aplikace vychází z předpokladu, že někdy prostě není čas na dlouhé vysvětlování nebo je komunikace prostě nemožná (přepadení, náhlá nevolnost). Program je velice zajímavý a jistě se vyplatí o něm minimálně popřemýšlet. Může se hodit vám nebo blízké osobě. Stránky aplikace jsou zde. Je na nich spousta podobností, ukázková videa i možnost stažení 15ti denní zkušební verze. Aplikace stojí 11,99 EUR.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 28.11, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"S.O.S. aplikace pro Windows Mobile!" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: S.O.S. aplikace pro Windows Mobile! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 28.11. 2008 - 08:46:11
Hm, je to sice super uděláno a výborný je i ten druhý klient, ale něco mi říká, že jsem kdesi viděl i freewarovou alternativu i když zdaleka ne tak dobrou.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.35 sekund