Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nové YRGO 2.3 beta 3 umí česky!

Sponzorované odkazy:


Na webu českého programátora pana Lukáše Haragy se objevila nová betaverze YRGO 2.3 beta 3, která jak už u tohoto autora bývá zvykem, přináší několik novinek. Tou hlavní je ovšem plná podpora češtiny!

Nová betaverze přináší plnou podporu jazykových mutací, kterou naleznete v menu "Settings". Prozatím je k dispozici "pouze" angličtina a mnohými uživateli dlouho očekávaná čeština. Časem mohou přibýt i další jazyky, protože to hlavní, tj. prostředí pro změnu jazykového nastavení je nyní již připraveno...

Dále došlo k přepracování grafiky Yrga tak, aby se zrychlilo vykreslování a můžeme potvrdit, že zrychlení je znatelné. To se týká obzvláště stavu, kdy je vypnutá animace, ale zrychlení je patrné i s ní. Další novinkou je možnost změny velikosti klikací plochy a zarovnávání u těch gadgetů, které se skládají z textu nebo z obrázku a textu (např. Zmeškané hovory, nepřečtené SMS, hodiny, datum a další). To vše se řeší v tzv. "Design mode"...

Více se na toto téma dovíte na autosrkých stránkách Yrga. CAB souhor má 789 KB. Počeštění dalo Yrgu nové možnosti a i těm, kteří z angličtinou nemají potíže bude české ovládání jistě mnohem příjemnější. Když se k tomu přidá zrychlení grafiky a lepší možnosti pro sestavování vlastních desktopů, tak musíme uznat, že panu Lukáši Haragovi se nová beta hodně povedla.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 22.12, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nové YRGO 2.3 beta 3 umí česky!" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nové YRGO 2.3 beta 3 umí česky! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 22.12. 2008 - 08:40:44
s.s.rock: Cestina je super. :-) Me osobne angl. vetsi problemy nedela ale co si budeme povidat, neni nad rodny jazyk. ;-)


[ Odpovědět ]

Re: Nové YRGO 2.3 beta 3 umí česky! (Hodnocení: 1)
Od: metalmaus (metalmaus@gmail.com) - Pondělí, 22.12. 2008 - 14:09:31
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
z GUIs které sem vyzkoušel, hledaje náhradu za pomalé TF3D, vypadá tenhle projekt nejslibněji. nicméně zatim ji ho v TP ještě neponecham a počkám jak se bude projekt vyvíjet


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund