Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6477
Komentářů: 1794

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nová hlasová služba mění mobilní služby i v ČR!

Sponzorované odkazy:


Možná revoluční, ale jistě i trochu kontroverzní služby Dial2Do umožňuje hlasové ovládání o jakém se mnohým uživatelům ani nezdálo. Podívejte se s námi na ukázkové video a seznamte se s dalšími informacemi. Služba je dostupná i pro české uživatele!

Volně by se se slogan služby dal přeložit jako "Řekněte co chcete a my to uděláme". Funguje jako telefonní hlasová služba, kdy zaregistrovaný uživatel po vytočení příslušného telefonního čísla (pro ČR +420246019187) může velice snadno obsuhovat svoji e-mailovou schránku včetně psaní, resp diktování e-mailů nebo třeba pracovat s Twitterem, SMS nebo plánovat události do kalendáře. Samozřejmostí je i možnost poslechu obsahu e-mailů a zpráv. Dokonce se připravuje možnost překladů do jiných jazyků atd. Možnosti jsou opravdu široké. Registrace je zdarma a podle všeho se platí pouze za provolaný čas. Celá služby je prozatím ve stádiu betatestů, ale za vyzkoušení asi stojí.

Stránky služby Dial2Do jsou zde. Služba se nám sice líbí, ale zvýšená opatrnost je namístě. Jednak je třeba se seznámit se všemi podmínkami služby a jednak je třeba si uvědomit, že další subjekt získá vaše kontakty, obsah e-mailů, textových zpráv a přehled o vašich aktivitách. Trocha paranoie asi neuškodí. Tady je slíbené video s ukázkou fungování služby...

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 29.01, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Všeobecné a nadplatformní záležitosti
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Všeobecné a nadplatformní záležitosti

"Nová hlasová služba mění mobilní služby i v ČR!" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nová hlasová služba mění mobilní služby i v ČR! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 29.01. 2009 - 08:03:44
Mno, nevypadá to sice špatně, ale kdyby to nabízela nějaká česká firma nebo ideálně operátoři, tak by to bylo o něčem jiném. Ono i na tom českém čísle to asi bude anglicky. A z čeho se jim to bude platit? Z hovorů nebo z reklamy v mejlech? Tead nechci být škarohlíd, ale...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund