Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6624
Komentářů: 2030

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Novinka - Geniální pomocník pro PIM!

Sponzorované odkazy:


Aplikace PIMOrganizer v1.0 je novým multifunkčním programem, jehož úkolem je postarat se o všechny běžné služby, které se nějakým způsobem dotýkají osobních dat. Nutno dodat, že takovou aplikaci jsme tady ještě neměli! Program je neuvěřitelně obsáhlý a patrně nemá ve svém oboru rozumnou konkurenci. Vyzkoušejte a uvidíte!

Jedná se o velice bohatý soubor různých užitečných nástrojů, jehož seznam vydá na více než jednu stranu a jelikož smyslem článku je pouze upozornit na aplikaci a nikoli se věnovat všem funkcím, omezíme se pouze na prezentaci prostředí a prohlídku hlavních nabídek menu.

Posláním aplikace je zajišťovat bezpečnost dat šifrováním, provádět zálohy a obnovení, exportovat data, spouštět programy na základě obsahu příchozích zpráv a mnoho dalšího. Některé podrobnosti jsou vidět na následujících screenshotech, ale vzhledem k objemu možností aplikace je nezbytné osobní vyzkoušení. Skvělým způsobem jsou ošetřeny zprávy. Tady si i velice náročný uživatel může nastavit chování přístroje podle svých představ...

Aplikace umí i čištění paměťových karet. V menu "Help" jsou nastavení profilů, šifrování i cílového adresáře...

Až dosud jsme se věnovali základním nabídkám menu. Nyní se podíváme, co nabízí ikony hlavní obrazovky. Je šokující, že většina z nich vede do dalších podobných obrazovek s dalšími navbídkami. Jako by to nemělo nikdy skončit. Naštěstí se některé obrazovky opakují (obsahují backup/restore, export, čištění a návrat do hlavního menu), a to nám umožňuje tuto záplavu screenshotů alespoň zkrátit...

Oficiální stránky aplikace jsou zde. Cena je 19.99 USD. K dispozici je také 30ti denní zkušební verze, na které si můžete prověřit všechny dostupné funkce. Doporučujeme vyzkoušet, protože se jedná o opravdu zajímavý a mohutný nástroj na práci s daty PIM aplikací!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 06.03, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Novinka - Geniální pomocník pro PIM!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund