Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6484
Komentářů: 1833

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Sympatický správce úkolů zdarma

Sponzorované odkazy:


Pokud často pracujete s PIM aplikací úkoly, možná by se vám hodil lepší program než ten, který je obsažen v systému Windows Mobile. Aplikace LeaderTask Organizer se ovládá mnohem lépe a umí přehledněji zobrazovat úkoly i kategorie. Vyzkoušejte a uvidíte sami.

Program umožňuje snadnou a rychlou tvorbu kategorií úkolů, pořizování, editaci a mazání úkolů a hlavně přehledné zobrazování. Pokud je zadáno více kategorií, zobrazují se úkoly v ve stromové struktuře, která je jednak přehlednější než systémový seznam a jednak lze kategorie "rozbalovat", což šetří místo na displeji. S programem jsme si trochu vyhráli a můžeme ho s klidným svědomím doporučit jako velmi příjemný nástroj pro práci s úkoly a pro osobní plánování...

Zadání kategorie a úkolů je zde opravdu snadné. K přesouvání úkolů a dalším činnostem slouží několik ikonek ve spodní části obrazovky...

Program si můžete zdarma stáhnout zde. CAB soubor má 767 KB. Oficiální stránky programu jsou zde a naleznete na nich dokonalejší placené varianty, které mají i desktopového klienta a jsou vhodné jak pro domácí použití tak pro firmy.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 09.04, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Sympatický správce úkolů zdarma" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.36 sekund