Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Elegantní pomocník pro cestovatele

Sponzorované odkazy:


Blíží se doba prázdnin, dovolených a různých cest. pokud cestujete často nebo na delší dobu, vyplatí se pořízení některého z "cestovatelských" programů. Ty dnes mají skutečně obdivuhodné funkce. Aplikace WorldMate Live patří k těm nejlepším a nabízí vysokou užitnou hodnotu.

Asi jediným slabým místem programu je instalace. Na stránkách produktu si můžete vybrat 3 cesty, jak se k programu dostat. Nám se zalíbila ta třetí, při které se do adresního řádku mobilního browseru zadá adresa m.mobimate.com. Pak následuje stažení aplikace, stažení 4 dalších komponent (program, .NET CF 2.0 a 2x SQL) a nakonec nutnost vytvoření nového účtu. To vše sice trvá cca 4 minutky, ale když tuto kalvárii ve zdraví přežijete, nebudete litovat...

Program má několik základních funkcí a mezi ty zajímavější patří počasí, které si lze nechat i přečíst...

Dalšími užitečnými částmi aplikace jsou převodník měn, převodník jednotek, převodník velikostí oděvů, čřasové zóny, cestovní itinerář a další. Luxusní funkcí (ale placenou v rámci programu "Gold"), je letová informační centrála, která má dvě části. Jedna z nich hlídá stav vašeho letu a informuje o zpožděních atd. Úžasná věc! Program má moderní elegantní rozhraní. Ve spodní části je horizontálně rolovatelný pás, ve kterém jsou všechny ikony jednotlivých subprogramů aplikace...

Oficiální stránky programu jsou zde. Služby "Gold" stojí buď 99,95 USD celoročně nebo 9,95 měsíčně. Uživatel si může vybrat podle toho, co mu více vyhovuje. Doporučujeme vyzkoušet.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 06.05, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Elegantní pomocník pro cestovatele" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund