Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6471
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Společnost PalmPC spustila nový elektronický obchod

Sponzorované odkazy:


Dne 23. února spustila společnost PalmPC nový elektronický obchod zaměřující se na prodej mobilních zařízení a příslušenství. Jeden z předních poskytovatelů mobilních řešení se tak rozhodl ještě více zjednodušit cestu do světa mobilit.„Příprava nového e-shopu probíhala již delší dobu. Naším cílem přitom bylo maximálně vyhovět potřebám a požadavkům zákazníků, abychom jim co nejvíce přiblížili svět mobilních technologií,“ říká Tomáš Brož, ředitel společnosti PalmPC. Nový elektronický obchod se může pochlubit příjemným vzhledem a mnoha propracovanými funkcemi .

K funkcím nového e-shopu Tomáš Brož dodává: „Svým zákazníkům chceme poskytnout snadnou orientaci ve světě mobilních zařízení, a proto jsme pro náš nový elektronický obchod vyvinuli propracované parametrické vyhledávání. To jim umožňí přehlednou a velice srozumitelnou formou nalézt produkt přesně odpovídající jejich nárokům.“

Nový web by přitom neměl sloužit pouze jako prodejní místo, ale klade si za cíl stát se informačně hodnotným zdrojem z oblasti mobilit. Brož k tomu říká: „Rozhodli jsme se, že náš web by neměl být zaměřen čistě na prodejní stránku. Rádi bychom našim návštěvníkům přinášeli také aktuální informace a zajímavosti ze světa mobilit.“

Spuštění nového internetového obchodu je v prvních dvou týdnech doprovázeno speciální akcí . Zákazníci se tak mohou těšit na dárky, které obdrží zdarma ke svým nákupům.

O společnosti PalmPC
Společnost PalmPC byla založena roku 1999 a specializuje se na prodej a podporu mobilních zařízení. Od doby svého vzniku získala již více než 10.000 spokojených zákazníků. Prostřednictvím elektronického obchodu na adrese www.palmpc.cz jim nabízí nejen širokou paletu mobilních zařízení a příslušenství, ale také velký výběr software.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.02, 2007  Autor: Josef Tkáč   Téma: Tiskové zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Tiskové zprávy

"Společnost PalmPC spustila nový elektronický obchod" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Společnost PalmPC spustila nový elektronický obchod (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 23.12. 2009 - 08:02:24
Tenhle obchod vůbec nedoporučuji, objednávky trvají, nedodají vám polovinu zboží a reklamace neřeší. Nejhorší noční můra zákazníka.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.65 sekund