Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6559
Komentářů: 1889

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

České YRGO 3.2 beta 1 mění kontextové menu a cenu!

Sponzorované odkazy:


Na produktových stránkách se objevila nová verze alternativního rozhraní YRGO, která samozřejmě přináší i nové vlastnosti. Mnohé však potěší i radikální zmena cenové politiky, která je nyní velmi neobvyklá. Zveme vás na malou prohlídku nové verze.

Po u Yrga neobvykle dlouhé přestávce od uvedení v3.1 RC1, přichází 1. betaverze YRGO 3.2. Autor pan Lukáš Haraga přišel s "dobrovoulnou cenou", která samozřejmě nesmí být nulová. Uživatel se prostě sám rozhodne, jakou částkou přispěje na vývoj dalších verzí aplikace. Bude asi zajímavé sledovat, jak tuto novou možnost potenciální zájemci přijmou a jestli ubyde nelegálních uživatelů. Myšlenka je založena na "sociálním" předpokladu, že někteří uživatelé používají nelegální verze, protože cena 10 USD se jim zdá vysoká. To je asi na samostatnou diskuzi. Nyní k novým vlastnostem Yrga 3.2...

Hlavní novinkou je nové kontextové menu, které se nyní zobrazuje, jako dialogové okno. Když bude uživatel chtít okno zavřít, stačí ťuknout někam mimo plochu okna...

Další a možná ještě důležitější vychytávkou je zcela nový způsob prohledávání seznamů, kdy stačí například v seznamu kontaktů nebo v seznamu programů přidržet prst na displeji, a to v levém horním rohu a objeví se další možnosti. Skvělá vychytávka, kterou můžete v akci vidět na druhém screenshotu, kde se v v kontaktech aktivuje vyhledávání podle počátečních písmen. Při přidržení konkrétního písmena pak kontakty samy rolují. Velmi chytré...

Při instalaci je nutno se držet instrukcí. Nejprve je třeba nainstalovat předchozí verzi 3.1 RC 1 (odkaz viz výše) a v jejím adresáři pouze nahradit soubor "yrgo.exe". Navíc je nutno brát v potaz, že se jedná o první betaverzi a sám autor upozorňuje na to, že není bezchybná. Program byl zpřístupněn veřejnosti právě proto, aby uživatelé mohli nahlásit případné problémy, na které sami narazí. České stránky, ze kterých si můžete apikaci stáhnout k vyzkoušení, jsou zde. ZIP soubor má 453.41 KB. Doporučujeme vyzkoušet.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.06, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"České YRGO 3.2 beta 1 mění kontextové menu a cenu!" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: České YRGO 3.2 beta 1 mění kontextové menu a cenu! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 25.06. 2009 - 08:50:07
Tak jsem to vyzkoušel a zatímco kontextová okna mě nechávají v klidu, tak to vyhledávání mezi kontakty je naprosto geniální! S tou cenou bych to tak neviděl. 10 USD (cca 260 Kč) přece není moc. Když někdo má na mašinu za 10-15K, tak těch 260 Kč musí být pakatel. Problém je v tom, že tihle lidé co kradou, budou krást prostě proto, že to 1) mají v povaze a 2) protože můžou. Když jim někdo strčí kraknutou verzi pod nos, tak to prostě berou jako freeware. To nezmění žádné snížení ceny. Navíc je platba přes net stále komplikovaná a mnohdy i málo bezpečná. Možná by měl autor pouvažovat o platbu SMSkou. Je to rychlé, i když zase část sežerou jiní.


[ Odpovědět ]
Re: České YRGO 3.2 beta 1 mění kontextové menu a cenu! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 25.06. 2009 - 15:44:14
 
YRGO mam koupene a placeni pres net neni nutne. Staci napsat autorovi email a domluvit se na platbe prevodem, tak jako jsem to udelal ja :-)


[ Odpovědět ]
Re: České YRGO 3.2 beta 1 mění kontextové menu a cenu! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 25.06. 2009 - 16:33:15
 
ideální řešení


[ Odpovědět ]
Re: České YRGO 3.2 beta 1 mění kontextové menu a cenu! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 25.06. 2009 - 16:35:11
 
ideální řešení


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund