Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.
Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.
Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!!Sponzorované odkazy: Neděláme si legraci! K dispozici je kompletní navigační systém pro přístroje s Windows Mobile, který má k dispozici mapové podklady nejen pro Evropu, ale i další světadíly. Podívejte se s námi, co aplikace amAze v4.5 dovede!
Naše prvotní nedůvěra je pryč. Nejedná se o nic primitivního, ale o plnohodnotnou navigační aplikaci, která umí i některé vychytávky, které jiným programům tohoto typu chybí. Jako příklad uveďme satelitní nebo hybridní mapy a skvělou vychytávkou je i integrované sledování počasí. Nicméně nepředbíhejme a podívejme se, jak aplikace vypadá po instalaci. Nejperve nás donutí zadat stát a nabídne i možnost nastavení jazykových sad. Čeština sice k dispozici není, ale je tady polština, ruština, angličtina a několik dalších jazyků. Metrická soustava je nastavena defaultně, ale je-li to nutné, můžete ji změnit...
![]() ![]() ![]() ![]() Sponzorované odkazy: Copyright © Palmserver.cz Všechna práva vyhrazena.
Publikováno: 17.07, 2009 Autor: Josef Tkáč Téma: Windows Mobile
|
Související odkazy· Další články od autora Josef Tkáč Nejčtenější článek na téma Windows Mobile: Nejlepší programy pro WM za rok 2010! Hodnocení článkuÚčastníků: 1 ![]() Možnosti |
| "Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!!" | Přihlásit/Registrovat | 7 komentářů | Vyhledávání v diskusi |
| Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah. |
| Re: Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!! (Hodnocení: 0) Od: Anonym - Pátek, 17.07. 2009 - 08:11:46 |
| Nedalo mi to a vyzkoušel jsem to venku cestou pro rohlíky a pánové, ono to je docela použitelné!!! |
| Re: Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!! (Hodnocení: 0) Od: Anonym - Pátek, 17.07. 2009 - 12:27:19 | |
| Pozor aby se ty rohlíky neprodražili... aplikace se připojuje na net! | |
| Re: Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!! (Hodnocení: 0) Od: Anonym - Pátek, 17.07. 2009 - 14:47:17 | |
| to je přece jasné, do 491 KB se mapové podklady zeměkoule nevejdou :o)) Ale bez obav, mám datový paušál | |
| Re: Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!! (Hodnocení: 0) Od: Anonym - Neděle, 19.07. 2009 - 00:21:14 |
| Velká škoda, že to nepodporuje vyšší rozlišení, než QVGA. V dnešní době by mělo... |
| Re: Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!! (Hodnocení: 0) Od: Anonym - Čtvrtek, 17.09. 2009 - 11:06:16 | |
| Jede mi to na Rhodiu (800 × 480). :c) Termiter | |
| Re: Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!! (Hodnocení: 0) Od: Anonym - Neděle, 19.07. 2009 - 14:45:07 |
| Bohužel to funguje jen s připojením na web, takže v praxi v našich podmínkách nepoužitelné. Snad jen na plánování tras s využitím demo modu. |
| Re: Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!! (Hodnocení: 0) Od: Anonym - Úterý, 02.08. 2011 - 13:54:45 |
| Ahoj tady Petr stahnul jsem si tento program do mobilu a pise mi to ze si mam stahnout plnou verzi ale nevim kde ji mam hledat.Diky |