Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Geniální GUI ThrottleLauncher 1.0 ve finální verzi a zdarma

Sponzorované odkazy:


Nový ThrottleLauncher 1.0 RC2 je komplexním alternativním uživatelským prostředím, které nabízí moderní bezstylusové ovládání a spoustu chytrých vychytávek. Aplikace nyní získala nový dech a zařadila se mezi nejlepší programy svého druhu!

O předchozí verzi aplikace jsme vás informovali v článku Vychytaný launcher zdarma. Nyní přichází po cca 2 měsících zcela přepracovaná verze RC2 a s ní i podařený skin Light3D. Vše je rychlejší a plynulejší, ale přibyly i nové funkce. Program umí pracovat s kinetikou i widgety jejichž základní a dodejme, že překvapivě bohatá sada, je součástí instalace. Ale nepředbíhejme a podívejme se na možnosti nastavení. Po instalaci se v systémové nabídce programů objeví dvě nové ikonky. Jedna spouští program, který je stejně nutno aktivovat s natsvení úvodní obrazovky jako běžný plugin a druhá spouží pro nastavení aplikace...

Téma Light3D má svoje vlastní nastavení, které je rovněž velmi podrobné...

Po tomto nastavení se pak doberete k následujícímu výsledku...

Ještě lépe vám to ukáže následující video...

Perfektně jsou připraveny widgety, které mají vlastního správce. Kromě těch v sadě si uživatel může vytvořit vlastní widget ze zvoleného kontaktu nebo z instalovaného programu. Luxusní záležitost!

K dispozici jsou eidgety pro hodiny, počasí, RSS, Facebook a mnoho dalších. Některé widgety mají ještě dodatečné nastavení...

Oficiální stránky projektu jsou zde. CAB soubor má 1,24 MB. Autor upozorňuje, že použití aplikace je na vlastní nebezpečí a doporučuje zálohovat data na přístroji. My jsme sice žádné potíže nezaznamenali, ale asi je moudré se podobnými radami řídit. Program jsme zkoušeli na starším přístroji s Windows Mobile 5.0, ale pracoval svižně. Aplikace přímo konkuruje HTC Sense a dalším alternativním GUI a podle našeho soudu překonává i HTC TouchFLO 3D!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 28.08, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Geniální GUI ThrottleLauncher 1.0 ve finální verzi a zdarma" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Geniální GUI ThrottleLauncher 1.0 ve finální verzi a zdarma (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 28.08. 2009 - 08:13:01
Je to paráda! Jak člověk vypiplá ty widgety, tak je to výborné. Teda první dojem, že. Uvidíme přes víkend, jak se to bude chovat.


[ Odpovědět ]

Re: Geniální GUI ThrottleLauncher 1.0 ve finální verzi a zdarma (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 28.08. 2009 - 18:39:09
Nooooo, opravdu to konkuruje HTC TouchFlo 3D. Hlavne v tom, ze TouchFlo na HTC Touch Pro funguje, ale tenhle trotl teda ne. V tom je jeho jedina prednost. Jinak je to zkopcene. Kez by aspon prisli s vlastnim napadem a neprebirali veskere nectnosti TouchFlo. Jeste ze to je zadarmo.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund