Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6484
Komentářů: 1833

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Profesionální stopky s češtinou nejen pro závodníky

Sponzorované odkazy:


Aplikace G-Race pochází ze stejné dílny jako populární multibudík G-Alarm a skvělé stopky G-Watch. To je dostatečnou zárukou kvality aplikace, ale my se přesto podíváme programu na zoubek podrobněji. Uživatele potěší i možnost nastavení českého jazyka.

Program se liší od běžných stopek a je ideální na srovnávací tréningy a závody,a le může být využit i v rodinném prostředí, na různé soutěže s dětmi a tak podobně. Na první obrazovce program G-Race umožňuje zadat počet závodníků a jejich jména. V následující orazovce se již spouští měření časů. Velmi dobře je vyřešen celkový přehled časů, kde lze sledovat absolutně nejrychlejšího závodníka i závodníka nejrychlejšího v daném kole...

Prostředí aplikace je orientováno horizontálně, ale přepíná se automaticky. Vše lze ovládat pohodlně bez stylusu, což platí pro samotnou aplikaci i pro nastavení.

V nastavení zvolíme češtinu a provedeme restart aplikace, pak je již většina textových popisků přeložena do našeho rodného jazyka. Výsledky měření lze ukládat a pak třeba zpracovávat v jiných programech...

Oficiální stránky programu jsou zde. Cena aplikace je 4,99 Euro. K dipozici je 14ti denní zkušební verze, na které si můžet sami ověřit, jak program pracuje.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 01.09, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Profesionální stopky s češtinou nejen pro závodníky" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.36 sekund