Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6596
Komentářů: 1908

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Prohlídka nové verze legendárního multibudíku s českým rozhraním

Sponzorované odkazy:


Aplikaci G-Alarm snad ani nemusíme představovat. Dlouhý čas byl tento program vyvíjen jako volně dostupný a i díky mnoha jazykovým mutacím se stal jedním z nejpopulárnějších bezstylusových budíků vůbec. Nyní je k dispozici verze 2.3 a my se jí trochu podíváme na zoubek.

O programu jsme vás naposledy informovali v článku Nová verze legendárního multibudíku s češtinou, kde jsme se zabývali verzí G-Alarm v2.1.2. Nové verze přinesly 21 různých oprav a vylepšení, takže se pokusíme o zjednodušený přehled celé aplikace. Češtinu si můžete volit během instalace, takže není nutné tápat v menu nastavení, pokud cizí jazyky nejsou zrovna vaší silnou stránkou. Pro aplikaci jsou ke stažení také skiny a pozadí...

Aby navigace v rozsáhlém nastavení byla alespoň trochu přehlednější, používá G-Alarm již od minulých verzí systém teček, které informují, kde se právě uživatel nachází. Jak sami můžete vidět, nastavení obsahuje mnoho možností pro individuální přizpůsobení a nalezneme zde i podporu senzorů...

Mezi nové funkce patří podpora spolupráce s "rodinnou" rosničkou G-Weather. Pochválit musíme i možnost exportu a importu nastavení. To se hodí nejen po hard resetu, ale také při pořízení nového přístroje...

G-Alarm (podobně jako konkurence) rozeznává dva druhy budíků. První je opakovaný, který se zapíná v předem stanovených intervalech a druhý je jednorázový alarm, kde stačí zadat dobu buzení, ale také je možno nastavit další funkce...

Někomu stačí vybraná písnička jako budící melodie, ale G-Alarm umí i v daném čase spouštět vybrané aplikace. Další možností ideální pro tvrdé spáče je možnost nastavení kvízu nebo bludiště pro vypnutí alarmu. Jinak se zvuk nevypne a spáč je stále rušen. Vyřešením kvízu se mozek probudí a je mnohem menší riziko zaspání.

Následující obrázek ukazuje, jak vypadá zadání opakovaného budíku a jednorázového...

Jednou z vychytávek je tzv. "mluvící čas". Ten je ale dostupný jen pro některé jazyky a čeština mezi nimi bohužel není. Ovšem i v angličtině má tato funkce svoje kouzlo.

Oficiální stránky aplikace jsou zde. Cena programu je 4,99 Euro. K dispozici je 10ti denní zkušební verze. Doporučujeme vyzkoušet.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 06.10, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Prohlídka nové verze legendárního multibudíku s českým rozhraním" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund