Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6553
Komentářů: 1886

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Šikovné kontakty s bezstylusovým ovládáním zdarma!

Sponzorované odkazy:


Čerstvá verze aplikace Nektra Contact Manager for QVGA v1.02 přináší řadu praktických funkcí, několik vylepšení designu a také zvýšení rychlosti. Aplikace je freeware, nepotřebuje stylus a vypadá docele pěkně. Další dobrou zprávou je slíbená podpora VGA displejů.

O první verzi aplikace jsme vás podrobněji informovali v článku Vyzkoušejte nové bezstylusové kontakty!. Zatímco u první verze programu byla k dispozici v horní části obrazovky pouze ikona pro přidání nového kontaktu, nyní se tam objevila ikonka pro kontextovou nabídku práce s SMS a MMS zprávami. Novou funkcí je možnost vícenásobnébného odeslání, resp. odeslání SMS zprávy na více vybraných kontaktů...

Stačí kontakt krátce přidržet a podobným způsobem vybrat i další, a to tak dlouho, až je takový seznam příjemců připraven. Pak se zvolí funkce "Send SMS/MMS" a může se napsat text zprávy. Dále zde máme novou obrazovku pro kontakty a opět nové ikonky pro další volby...

Program se dobře ovládá a vypadá to, že producent pokračuje ve vývoji nových funkcí a jiných úprav slušným tempem. To dává do budoucna naději na další skvělou aplikaci pro Windows Mobile(Phone). Oficiální stránky aplikace jsou zde. CAB soubor má 551 KB. Doporučujeme vyzkoušet! VGA varianta by údajně měla být k dispozici v nejpozději příštím týdnu.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 21.10, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Šikovné kontakty s bezstylusovým ovládáním zdarma!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.56 sekund