Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší programy pro WM za září 2009

Sponzorované odkazy:


Přehled nejlepších programů, o kterých jsme vás informovali v minulém měsíci patří tradičně mezi nejpopulárnější články na Palmserveru. Podívejte se, které aplikace považujeme za "NEJ" a ujistěte se, že vám nic neuniklo!

Nejlepší programy za měsíc srpen 2009 naleznete zde a za ostatní měsíce v rubrice "Nejlepší SW 2009", která se nachází v levém sloupci Palmserveru.

CENY REDAKCE - ZÁŘÍ 2009 - FREEWARE:

I. místo
Na první pozici se "bohužel" žádné velké překvapení nekoná. Prvenství si totiž poměrně snadno zajistila nová verze aplikace Meteoservis s označením 1.60. Pro tuhle skvělou českou rosničku máme prostě slabost! Autor průběžně dolaďuje GUI a přidává i nové funkce. Těšíme se na rozšíření počtu měřících míst v další verzi...

II. místo
Zatímco určit hlavního vítěze bylo pro nás snadné, tak o zbývající dvě se popralo hned několik výborných programů. Jedná se o tak kvalitní a užitečné aplikace, že jsme se rozhodli je zcela výjimečně vypsat i s odkazy, a to na konci freewarového hodnocení za září 2009. Druhé místo jsme tedy po urputném boji přisoudili velmi neobvyklému programu DialerAce, který slouží pro inteligentní práci s kontakty. Nyní je k dispozici již nová verze...

III. místo
Na třetí příčku jsme vybrali povedený poznámkovník a náčrtník MyNote 2.1.0.0. Je velmi intuitivní a graficky precizně zpracovaný. Jeden by nevěřil, že se jedná o freeware.

Nyní splníme náš slib a uvedeme ty programy, které jen o nanometry prohrály a více než bramborovou medaili si zaslouží vaši pozornost. Jedná se o aplikace: Easy Today Launcher v1.1.0.1, AntWorks Auto Wallpaper Changer v1.2, MemoMe v1.0, RAM Sweeper 2, LnkMe v1.0 a Contacts Search v1.2. Jeden lepší než druhý, ale v hodnocení se bohužel neumístily. Námi vybrané programy byly přece jen propracovanější.

CENY REDAKCE - ZÁŘÍ 2009 - PLACENÉ:

I. místo
Tady se také nekoná žádné překvapení. Ani největší optimista nemohl očekávat, že bychom první místo mezi placenými programy dali jiné aplikaci než špičkovému alternativnímu prostředí Spb Mobile Shell 3.5. Program je opravdu vynikající a již jsme vydali i několik dalších článků o různých doplňcích, skinech atd. Stačí použít vyhledávací políčko na Palmserveru...

II. místo
Program sice ještě není hotov, ale již bylo vydáno několik článků na jeho téma a jedná se o tak výbornou aplikaci, že minimálně druhé místo si Resco Photo Viewer Beta 5 zaslouží. Výborný prohlížeč obrázků s pokročilými editačními možnostmi, a to vše bez stylusu!

III. místo
Nejen Spb a Resco umí dělat výborné programy. Také jiným producentům se daří zaujmout uživatele precizně provedenými aplikacemi s vkusnou a elegantní grafikou, skinováním a pohodlným ovládáním. To vše jsou základní atributy dnes již legendárního alternativního PIM balíku PocketInformant 9, který nabízí velké množství možností jak si vše nastavit podle svého...

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.10, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nejlepší programy pro WM za září 2009" | Přihlásit/Registrovat | 6 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nejlepší programy pro WM za září 2009 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 27.10. 2009 - 08:31:02
Se vůbec nedivím. podzim bývá na programy vždycky bohatější. Asi je to tím, že lidi jsou odpočatí po dovolených. :o)


[ Odpovědět ]
Re: Nejlepší programy pro WM za září 2009 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 27.10. 2009 - 09:11:32
 
No Resco je tam neprávem, koupit nelze, zadarmo není, do žebříčku by se dle mě mělo zařadit až finální verze.


[ Odpovědět ]
Re: Nejlepší programy pro WM za září 2009 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 27.10. 2009 - 14:22:19
 
stáhnout lze, ale asi máš pravdu, že je to přinejmenším diskutabilní.


[ Odpovědět ]
babak penyisihan grup (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 08.07. 2022 - 12:32:14
 
Meskipun mereka harus bekerja keras untuk membalikkan defisit dua gol mereka saat ini, Atletico dapat melihat penampilan mereka di babak penyisihan grup sebagai motivasi bahwa defisit ini jauh dari mustahil untuk dibalik nobartv, berita terbaru piala dunia 2022 , daftar berita nobartv terbaru , nobar tv , jadwal piala dunia 2022 lengkap , jadwal bola november 2022 terlengkap Mereka memiliki rekor 100% di kandang dalam kompetisi ini, mengungguli lawan mereka 8-2 dalam tiga pertandingan itu sementara juga membukukan dua clean sheet.


[ Odpovědět ]

Re: Nejlepší programy pro WM za září 2009 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 27.10. 2009 - 14:22:02
peknej clanek, diky


[ Odpovědět ]

Re: Nejlepší programy pro WM za září 2009 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 17.01. 2020 - 04:42:46
Steeler Wallpaper Jacket Printing Merch


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund