Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6484
Komentářů: 1833

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nový drak na vaše projekty!

Sponzorované odkazy:


Projektové řízení procesů můžete uplatnit v práci i doma. Jedná se o výborný nástroj pro lidi, kteří si váží vlastního času a chtějí mít věci pod kontrolou. Pokud k tomu máte i mobilní nástroj jako je například aplikace Trip Reports, dobré výsledky a zlapšení stavu vás neminou.

Aplikace Trip Reports patří mezi náročnější a někteří uživatelé budou potřebovat trošku delší čas, než si zvyknou na její ovládání. To sice není zcela nelogické, ale kombinace menu v liště a menu v obrazovkách aplikace není zrovna nejpohodlnější.

Nejprve si tedy prohlédneme možnosti jednotlivých menu lišty, kde najdeme širokou škálu editačních funkcí a nástrojů, a to včetně práce se seznamy kroků nebo zakládáním nových projektů.

Projekt je obecně definován jako každá činnost, která má začátek a konec a skládá se s dalších návazných kroků, které mají také začátek a konec. Program tedy pracuje s položkami projektu přesně podle této definice a dokonce nabízí i širší možnosti mezi které patří i možnost pořizování operativních náčrtků nebo poznámek...

Oficiální stránky projektu jsou zde. ZIP soubor má 2,64 MB. Program je v betaverzi, ale prozatím vypadá jako freeware. Nikde jsme nic nenašli o omezeních, expiraci nebo ceně, takže aplikaci můžete, alespoň prozatím, vesele používat.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 02.11, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nový drak na vaše projekty!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.68 sekund