Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nová verze legendárního zamykátka S2U2 k dispozici!

Sponzorované odkazy:


Včera vyšla nová verze asi nejpopulárnějšího programu pro zamykání a odemykání displeje pro Windows Mobile. Aplikace má i kompletní český překlad menu nastavení a stejně jako v minulosti je zcela zdarma. Zveme vás na krátkou prohlídku tohoto výborného programu.

Naposledy jsme o S2U2 psali v článku Legendární odemykátko v nové verzi a zdarma!, kde jsme popisovali možnosti verze 2.0. Krátce na to vyšla řada nových verzí s minimálními změnami, jejichž popis naleznete v changelogu. Změny nebyly tak zásadní, aby se nějak výrazně projevily ve screenshotech a spíše šlo o nápravu chybek než o nové funkce. Nová verze 2.10 sice není podrobně popsána v changelogu, ale podle číselného skoku se dá předpokládat, že změny budou větší. Ostatně, můžete si sami porovnat naše screenshoty s verzí, kterou máte nainstalovanou na svém komunikátoru nebo s obrázky z našeho předešlého článku. V každém případě doporučujeme upgrade, po kterém by měl následovat i upgrade a znovunastavení češtiny...

Podle informací z diskuze by nová verze měla mít seznam vyjímek (obrázek níže), zobrazování názvu účtu u oznámení o e-mailech, zobrazení obrázků fotokontaktů u nepřijatých hovorů a nepřečtených SMSek, vylešenou možnost změny jazyka (nejprve nutno stáhnout a zkopírovat do programové složky S2U2), vylepšenou práci s úkoly (resp. s jejich zobrazováním) a v neposlední řadě přibylo několik nových grafických možností, které se týkají zobrazování stavu baterie. Na stránkách programu jsou ke stažení dva "bateriové" soubory pro různá rozlišení obrazovek. Ostatní změny jsou menšího rozsahu a jejich popis naleznete i zde. Nyní se můžete podívat na další "české" screenshoty nastavení aplikace...

Seznam vyjímek "Exceptional EXE" je jednou z mnoha novinek této verze...

Oficiální stránky projektu jsou zde. Ke stažení je varianta pro QVGA/WQVGA (ZIP 1,05 MB) a pro VGA/WVGA (ZIP 2,58 MB). Jazykový pack má 121 KB (ZIP). Rozhodně doporučujeme vyzkoušet!

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 04.11, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nová verze legendárního zamykátka S2U2 k dispozici!" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nová verze legendárního zamykátka S2U2 k dispozici! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 04.11. 2009 - 08:45:27
To nemá chybu! Ten program je vážně supr. Jen nechápu to jejich číslování. Z 2.04 skok na 2.10?


[ Odpovědět ]
Re: Nová verze legendárního zamykátka S2U2 k dispozici! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 05.11. 2009 - 12:55:36
 
me se 2.04 sekala na WM6.5 s manila 2.5, takze to slo do haje. K cemu mi je vymrzle super zamykani, kdyz nejde prijmout hovor - toto se delo opakovane.

Navic wm6.5 maji v sobe ten stejny typ zamykani standardne, staci jenom nahodit autolock aplikacku, ktera ma par kb a efekt je naprosto ten stejny, jenom s tim rozdilem, ze to nevytuhlo jeste ani jednou.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund