Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6514
Komentářů: 1873

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Praktický stojan do auta!

Sponzorované odkazy:


Štědrý večer je tady za pár dní a jestli hledáte nějaký opravdu speciální dárek pro náročného uživatele výpočetní techniky, mohl by se vám hodit typ na jednu specialitku z nabídky pražské firmy KOBE.

Jedná se o šikovný držák do automobilu, který ovšem může být docela dobře využit i v kanceláři nebo doma. Může držet notebook, netbook, digitální fotoaparát nebo kameru, ale také může sloužit pro podržení papírové dokumentace nebo map. Univerzální použití je podtrženo širokými možnostmi nastavení, takže si lze uzpůsobit polohu drženého přístroje nebo podkladů podle individuální potřeby uživatele, a to s ohledem na konkrétní podmínky prostoru, ve kterém se držák použije...

Konstrukce držáku je kvalitní a robustní. Je provedena z hliníkové slitiny a v pohybu (například v automobilu) unese až 5 kg. To by mělo pohodlně stačit i na větší notebook. V klidu pak tento držák unese až 10kg zátěž. Montáž v automobilu se provádí pouze šroubováním pomocí speciálních opěrek, takže není nutné nic vrtat (!). Držák teké lze v případě nutnosti velmi rychle složit pod sedačku spolujezdce...

Ideální pro použití netbooku při práci v terénu nebo jako navigačního přístroje...

Stránky taiwanského výrobce jsou zde. Tento speciální držák si můžete zakoupit v eShopu firmy KOBE, a to za cenu 1.780,00 Kč bez DPH, resp. 2.118,20 Kč vč. DPH. Na uvedených stránkách firmy KOBE můžete vidět i fotografie montáže v automobilu. Názorný návod na montáž je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 22.12, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Vybíráme z KOBE
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Vybíráme z KOBE

"Praktický stojan do auta!" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Praktický stojan do auta! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 22.12. 2009 - 09:01:27
Vypadá to dost zajímavě, ale že bych mohl říct, že chápu jak to tam drží, tak to teda ne. Vždyť se to musí hýbat i do boku. Chtělo by to vidět líp. Není nějaké video?


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund