Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6572
Komentářů: 1893

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naučte se jazyky s novým SPB Flash Cards 1.0!

Sponzorované odkazy:


Společnost Spb Software asi nemusíme představovat. Nabízí několik světově proslulých aplikací¨, o kterých jsme podrobně psali a řadu méně známých, které se ale vždy vyznačují precizním zpracováním a vysokou užitnou hodnotou. Nový program SPB Flash Cards 1.0 rozhodně stojí za vaši pozornost. Aplikace umí česky!

Možná se nám tady rodí nová softwarová hvězda a v souvislosti s firmou Spb Software by asi přesnější bylo slovo "další". Podívejte se s námi, co tento program pro učení jazyků umí. Program slouží k učení slovíček a výrazů v různých jazycích a mimo jiné také podporuje češtinu. Program vás tak naučí německy, španělsky, italsky, francouzsky, portugalsky, holandsky, čínsky (zjednodušeno), japonsky, korejsky, švédsky, hebrejsky a česky. Pro náš test programu jsme vybrali aplikaci v českém provedení, takže jako bychm se učili češtinu. Konečně, to může být naprosto skvělý prostředek pro učení se s malými dětmi i jejich rodnému jazyku! Instalace si vyžádá poměrně velký prostor v úložné paměti. Příčinou jsou nejen obrázky, ale i namluvená slova...

Program má obrázky uspořádány do 64 kategorií, mezi kterými si můžeme vybrat na hlavní stránce. Vše je řešeno tak, že stylus k učení vůbec není třeba. V nastavení si lze zvolit nejen jazyk, ale také hlasité přečtení výrazu ve zvolené řeči...

Program funguje tak, že se ukáže obrázek s popiskem a vy si v duchu nebo nejlépe nahlas řeknete výrak, který k obrázku patří. Následně ťuknete na obrázek a objeví se počítací obrazovaka, která vám dá na výběr, jestli jste slovo znbali nebo ne. Švindlovat nemá smysl, protože oklamete sami sebe. Statistiky zřejmě nikoli náhodou nejsou provedeny tak, aby vzbusovaly přílišnou soutěživost a snahu si "vylepšovat výsledek" podváděním. Zároveň se zobrazením výběru počítač nahlas vysloví slovo správně. Jazyková úroveñ je tady trochu slabší. Nevíme, kdo to namluvil, ale ze známých hlasů to trochu připomíná Ester Kočičkovou. Ruku do ohně za to ovšem nedáme. Tady jsou další uklázky oibrázků z různých kategorií...

Program se nám moc líbil. Má pěkné a pohodlné rozhraní, přesně ve stylu precizních prací Spb Software. Na učení slovíček je prostě tento program senzační!

Ukázka statistik a další ukázky z kategorií...

Oficiální stránky programu jsou zde. Cena je 9,95 USD. K dispozici je zkušební verzi (CAB 12,4 MB!), kterou rozhodně doporučujeme prozkoumat!

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.12, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4.33
Účastníků: 3

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Naučte se jazyky s novým SPB Flash Cards 1.0!" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Naučte se jazyky s novým SPB Flash Cards 1.0! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 23.12. 2009 - 08:49:33
Moc pěkné! Jestli tomu správně rozumím, ztak když se chci učit angličtinu musím si ještě před stažením aplikace VYBRAT tu anglickou a nikoli českou verzi, že?


[ Odpovědět ]
Re: Naučte se jazyky s novým SPB Flash Cards 1.0! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 31.12. 2009 - 20:26:03
 
Ano, je to tak, vybírá se jazyk, který se chcete naučit. Je to opravdu bezvadně zpracované, ostatně jako všechny programy od SPB...


R.


[ Odpovědět ]

Re: Naučte se jazyky s novým SPB Flash Cards 1.0! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 23.12. 2009 - 10:22:20
Pracuje to taky s tou krivkou zapominani, jako treba Supermemo? Je tam mozne vytvaret vlastni otazky a odpovedi? Co takhle recenze i na Supermemo?


[ Odpovědět ]
Re: Naučte se jazyky s novým SPB Flash Cards 1.0! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 26.12. 2009 - 16:49:23
 
velice obsáhlou recenzi na SuperMemo najdeš na Palmhelp.cz, asi by bylo zbytečné zdvojovat


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund