Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6510
Komentářů: 1857

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma!

Sponzorované odkazy:


Majitelé některých lépe vybavených komunikátorů s Windows Mobile na palubě jistě ocení speciální freewarový program HyperGPS V1.0.1, který lépe využije dostupných informací ze systémů TMC a nabídne aktuální dopravní informace přímo na displej.

Program je bohužel určen pouze pro přístroje, které mají FM rádio. To se týká některých modelů ETEN, ACER, HTC, Samsung a tak podobně. Aplikace použije FM rádio pro získání dopravních informací TMC a zobrazí je na displeji, resp. v navigační aplikaci...

Uživatel se nevyhne nastavení komunikačních portů, což si může vyžádat trochu trplělivosti a několik pokusů...

Naše přístroje FM tuner nemají, takže další obrázek jsme si jen vypůjčili, nicméně je zřejmé, že aplikace funguje podobně jako externí TMC modul u běžných navigací...

Autorské stránky programu jsou zde. CAB soubory jsou dostupné zvlášť pro některé komunikátory, ale je zde i instalační sioubor pro bezdotykové mobily.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 24.02, 2010  Autor: Jan Novotný   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma!" | Přihlásit/Registrovat | 10 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 24.02. 2010 - 09:25:40
Proboha co jste to za garaz, ktera se zabejva navigacema, dela recenze a pritom nema zarizeni na testovani? Pritom to vse delate jenom za uplatu od zadatele na recenzi.


[ Odpovědět ]
Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 24.02. 2010 - 10:00:43
 
Ty jseš expert. Tento softík, který zpřístupní TMC data například v iGO, odkud je screenshot je dílem nadšenců na fóru http://forum.xda-developers.com, sám jsem jim za tuhle vychytávku přispěl. I přesto, že to na palmserveru nemají na čem testovat, tak je super, že to tu uvedou, protože je plno lidí, co o existenci podobných prográmků nic neví. Navíc ti tu naservírují odkaz na stránky autora, kde se dočteš víc...

Pavel K.


[ Odpovědět ]
Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 24.02. 2010 - 10:21:35
 
http://www.ulozto.cz/4084815/igo-vs.-tmc.zip tady jsou ukázky zobrazení TMC informací v iGO8 na HTC HD při použití výše uvedeného softíku


[ Odpovědět ]
Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 08.10. 2021 - 17:59:33
 
Belgia sempat melepaskan tembakan peringatan. Lukaku tidak bisa melewati sundulan dari umpan silang Timothy Castagne dan Yannick Carrasco memiliki bola di jaring hanya untuk bendera offside selama penumpukan untuk menyangkalnya. Setelah penalti Lukaku, Kevin De Bruyne bekerja dengan Jordan Pickford dan Meunier mengayunkan tendangan voli melewati tiang. nobartv streming , nobar tv streaming , nobartv live streaming , nobartv apk streaming Inggris membentuk garis hidup mereka dari ketiadaan setelah Meunier meletakkan tangannya di bahu Henderson saat mereka berdesak-desakan di sudut. Kapten stand-in Inggris turun, teriakannya terdengar di dalam stadion yang kosong, dan wasit Jerman, Tobias Stieler, merasa bahwa itu menambah hukuman modern. Sangat diragukan bahwa kontak itu cukup untuk menyeret Henderson; dia telah melakukan suatu angka pada Meu

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 24.02. 2010 - 13:28:25
 
Jo! Oni jsou garáž a ty jsi pako, které asi pracuje zadarmo nebo ho někdo živí! Myslíš si, že každá redakce má 10 nejmodernějších mašin a na to si vydělá těma pár reklamama? Používáš taky někdy mozek nebo jen žlučník? :o(


[ Odpovědět ]
Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 26.02. 2010 - 08:13:51
 
Ale Vaše veličenstvo, nenechte prchlivost cloumat Vašim majestátem :-).

Já osobně neprohlašuji, že jsem odborník, proto to si to o sobě nemyslím. Zadarmo nepracuji a proto netvrdím, že jsem NEZAVYSLÍ. Domníváte se někdo, že pokud podmínkou pro zrecenzování produktů je nutné zaplacení za reklamu, že pak produkt bude otestován negativně ? :-) Palmserver si žádá dosti velké finance, asi neumí prodávat reklamní prostory, a jedním z důvodů, kterýma to vysvětluje je, že investoval do spousta zařízení. Teď však vidíme, že nemají ani blbý přijímač TMC za 1000Kč nebo zařízení.

Takže mozek spíše používejte vy, pokud to není reakce redakce :-)


[ Odpovědět ]
Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 26.02. 2010 - 21:23:24
 
No, mozek bys měl používat ty nebo vůbec nepřispívat. Tady nejde o navigaci s TMC přijímačem za 1000Kč, tady jde o WM zařízení s FM přijímačem podporujícím RDS a nainstalovaným iGO8, který je po doinstalování driverů schopen vestavěný FM přijímač použít jako TMC receiver pro zobrazení TMC informací na WM.

Není nad to se do někoho navážet a přitom si článek pořádně nepřečíst... Jinak těch WM přístrojů není mnoho a investice do příslušného WM je 10.000-15.000 + iGO8 takže klíííd


[ Odpovědět ]

Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 24.02. 2010 - 11:06:20
System TMC tady v CR funguje? Mam tu funkci na navigaci od TomTomu a kdyz jsem to vloni zkousel, tak krome Prahy to byla docela tragedie.


[ Odpovědět ]
Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 24.02. 2010 - 13:33:20
 
Funguje, ale lepší se to pomaleji než by mohlo. Už dávno není pravda, že jede jenom PHA. Na tohle se asi dost těžko vymýšlí byznis model. Podle mě, by to měl za ty peníze, co mu cpeme, platit stát a starat se o to aby to fungovalo. Technickou stránku sice musí zajistit soukromá firma, ale předávání dat z od policie a stavebníů nebo silničářů by se mělo zajistit zákonem. Když už máme kákony a předpisy na každou hovadinku, tak v tomto konkrétním případě by to bylo oprávněné.


[ Odpovědět ]
Re: Lepší využití TMC na Windows Mobile zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 24.02. 2010 - 20:20:33
 
V každém případě za mne děkuji autorovi softwaru a lidem, kteří tyto věci pro nás všechny (vlastně zadarmo) vymýšlejí a zdokanalují, včetně on-line podpory :-D.
Již to používám cca. druhý měsíc na Touch Pro a jsem z této funkce (a to zdarma) nadšen, takže je dobře, že se najde známé peridikum, které to rozšíří i mezi uživatele, kteří nechodí na specializované weby.
Jen poznámečku, nechodí to v TT, takže doporučuji (stejně jako já) přewjít na iGO8, tam to chodí bez problémů (zatím osobně zkoušeno jen v Praze) :-)


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.50 sekund