Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší programy pro WM za únor 2010

Sponzorované odkazy:


Mezi únorovými programy se objevilo několik nových verzí známých a oblíbených aplikací, a to jak freewarových, tak i placených. To se samozřejmě stalo osudným mnoha dalším skvělým programům, na které se pak již nedostalo. Je to boj a v něm vyhrávají ti nejlepší.

Nejlepší programy za měsíc leden 2010 naleznete zde.

CENY REDAKCE - 2009 - FREEWARE:

I. místo
Tady mnoho prostoru pro rouhodování nebylo. Česká klasika a funkčně nejpropracovanější rosnička Meteoservis WM 1.70 se opět umístila na prvním místě a podle našeho soiudu plným právem. Jestli bude autor vydávat každý měsíc novou verzi, budeme muset udělat speciální kategorii pro legendy, aby si zasoutěžili i ti ostatní. V redakci právě testujeme verzi 1.80, která dnes (včera) vyšla. Pokud nás konkurence nepředběhne, tak recenzi nové verze máte v dnešním vydání.

II. místo
Další skvělý program s českou lokalizací pochází od slovenského programátora a přináší další porci užitečných vylepšení. Aplikace slouží k zaznamenávání otevíracích dob obchodů a různých institucí. Aplikace WMM Shops v1.2 by určitě neměla chybět ve vašem kapesním počítači...

III. místo
Třetí místo získala speciální prohlížečka panoramatických obrázků PanoBender v0.4, která o chlup předběhla bezstylusový kalendář iAgenda v0.45 a sympatické úkoly pTask v0.79902. Prohlížečka sice má jednodušší GUI, ale svoji funkci plní prostě výborně. Navíc se jedná o velice vzácnou specialitku, což především vedlo k jejímu ocenění...

CENY REDAKCE - 2009 - PLACENÉ:

I. místo
Vynikající program Spb Time 3.2 nabízí spousty funkcí, které lez využít v každodenním životě. Příkladné je jeho grafické zpracování a přístup producenta k ovládání, které je příjemné a snadné. Mezi multibudíky pro náročné asi nemá konkurenci, i když se tu a tam najdou námitky proti některým maličkostem (viz diskuze u předchozí verze).

II. místo
Opravdu pěkné počasí pro dotykové displeje se jmenuje Touch Weather. Celoobrazovkové animace a spousty dále nastavitelných skinů nebo výborná čeština, to jsou hlavní výhody apliakce, které nakonec vedly k našemu zařazení aplikace mezi únorové vítěze. Program se dobře ovládá a i když se přesností nebo rozsahen nevyrovná Meteoservisu, je bezkonkurenčně nejhezčí a spoustě uživatelů bude stačit i přesnost předpovědí dané známými servery.

III. místo
Když profesionálně, tak profesionálně! Aplikace Defragment Mobile v1.07 patří k nástrojům, které ocení opravdoví fajnšmekři, kteří se snaží vymačkat ze svých přístrojů maximum výkonu. Aplikace vyhrála nad nadějným počasím s bohatou databází měst (i českých) Forecast Daily v1.52 i nad luxusním launcherem s pohodlným ovládáním a skvělou grafikou Launch Manager v1.35 beta2. Defragmentační program je na Windows Mobile opět vzácností a v tomto případě je zajímavá funkčnost kombinována s pečlivým provedením uživatelského prostředí...

Poznámka
Do hodnocení nezařazujeme hry, blbinky, aplikace gigantů typu Microsoft nebo Google a internetové browsery. Rozhodli jsme se tak po zralé úvaze a s vědomím toho, že takové opatření je nutné, aby hodnocení mělo smysl. Přemýšlíme o tom, že hodnocení rozšíříme o speciální kategorii (možná i dvě), ale prozatím je tento nápad na počátku a chceme si nechat dostatek času na konečné rozhodnutí.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.03, 2010  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nejlepší programy pro WM za únor 2010" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund