Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6553
Komentářů: 1887

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Novinka - přichází Resco Explorer v8.05!

Sponzorované odkazy:


Asi není sporu o tom, že program Resco Explorer je nejkomplexnější souborový správce na platformě Windows Mobile. Těžko by si hledal srovnatelného konkurenta i na jiných operačních systémech. Sada programů, které obsahuje pokryje většinu běžných potřeb a nabízí i některé speciality pro náročné uživatele.

O předchozí verzi jsme vás podrobněji informovali v článku Nová verze legendy přichází - Resco Explorer 2010!. Nová verze 8.5 přináší několik menších vylepšení a opravy předchozích chybek,a le také dvě dosti podstatné novinky, ke terým se dostaneme dále. Bezprostředně po instalaci nás udivil výběr jazyků kde nebyla čeština. Naštěstí tady je alespoň slovenština, kterou si mohou vybrat ti, kterým nesedí angličtina nebo jiný světový jazyk...

Jako první volba se nám nabízí ovládání pomocí prstů, což je jednou z důležitých novinek této verze. První pokusy o bezstylusové ovládání jsme sice zaznamenali již v předchozím článku (viz odkaz nahoře), ale nyní je ovládání uděláno daleko lépe...

Možnosti nastavení a bohatý obsah menu dělají z aplikace přesně to, čemu v redakci říkáme "kombajn". Poznat všechny možnosti aplikace zabere spíše týdny než dny.

Kromě Resco File Exploreru se instalují i pomocné programy System Info, Resco Task Manager, Resco Registry Editor a Resco Update...

Součástí aplikace je sada šikovných pluginů, které informují o všem podstatném, co se v přístroji děje. Další řada věcí se dá změnit v nastavení, ale to už přesahuje seznamovací záměr tohoto článku. aplikace je neuvěřitelně obsáhlá a právem si zaslouží označení nejvýkonnějšího nástroje pro Windows Mobile!

Konečně se dostáváme k druhé podstatné novince této verze, a sice k podpoře tzv. "sociálních sítí". To už byla asi poslední věc, která Resco Expoloreru chyběla, takže nyní lze obrázky snadno exportovat na Facebook, Twitter a další podobné servery...

Více informací o nové verzi získáte zde. Cena je 29,95 USD, ale k dispozici je 7midenní zkušební verze, na které si můžete ověřit sílu celé aplikace.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 12.07, 2010  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Novinka - přichází Resco Explorer v8.05!" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Novinka - přichází Resco Explorer v8.05! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 12.07. 2010 - 08:58:14
Pokud mě paměť neklame,tak posílat obrázky do Facebooku a ostaních sítí ,uměla již verze 8.0.............


[ Odpovědět ]

Re: Novinka - přichází Resco Explorer v8.05! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 12.07. 2010 - 09:34:31
Rád bych upozornil zejména na to, že jde o první program ve kterém vývojáři vyřešili pomalé posílání přes Bluetooth na WM. Místo průměrně rychlosti odesílání 30KB/s která platila pro všechny programy teď Resco Explorer nabízí přenos, který neklesá pod 100KB/s. Mám to sám odzkoušené.


[ Odpovědět ]

Re: Novinka - přichází Resco Explorer v8.05! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 12.07. 2010 - 09:52:55
I legální uživatelé dosavadní verze musí provést novou registraci, ačkoli pro ně by měla být nová verze zdarma. Registrace však vůbec nefunguje. Dvakrát jsem od robota podpory Resco obdržel registrační číslo, které program odmítl jako neplatné, na e-maily neodpovídají. Dosavadní uživatele proto důrazně varuji před instalací nové verze.


[ Odpovědět ]
Re: Novinka - přichází Resco Explorer v8.05! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 13.07. 2010 - 18:23:05
 
Tak si to stáhni na ulož.to tam ti to vygeneruje i registrační číslo.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.35 sekund