Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší programy pro WM za červen 2010

Sponzorované odkazy:


Minule jsme si stěžovali na menší počet zajímavých placených programů, ale tentokráte rozhodně nemáme k nářkům důvod. Velice "těsno" bylo také v oblasti freeware, což je až s podivem, že při tak pěkném počasí se někomu chtělo programovat nové aplikace.

Nejlepší programy za měsíc květen naleznete zde.

CENY REDAKCE - 2010 - FREEWARE:

I. místo
Po velkých diskuzích v redakci jsme se nakonec rozhodli přiznat prvenství aplikaci, která slouží k nastavování bezstylusových GUI pro Manilu(Sense). Aplikace Co0kie's Home Tab v1.8.5 je velice populární a umožňuje poměrně snadné nastavení vzhledu podle přání uživatele...

II. místo
Skvělý program, který jsme měli možnost osobně prověřit i na našich dovolených! Aplikace Cocktail Mixer 1.0 nabízí přístup k vyčerpávajícím informacím o alkoholických i nealkoholických nápojích, a to celosvětově populárních i těch méně známých. Spousty praktických funkcí, obrovská databáze a výborné ovládání!

III. místo
Třetí místo zíslakal novátorský superbudík SleepSense v0.50, který jen těsně předběhl výborné aplikace aplikace Mobile Economist v.1.5.5 a Yet Another GPS (YAGPS) . Program bedlivě registruje otřesy při spaní a vypočítává optimální "bio" buzení...

CENY REDAKCE - 2010 - PLACENÉ:

I. místo
Tady to nemohlo dopadnout jinak. Nejlepší balík kancelářských aplikací si první místo zaslouží nejvíce. SoftMaker Office 2010 skutečně nemá konkurenci a ani na jiných platformách nenexistuje nic lepšího. Luxusní záležitost pro náročné...

II. místo
Tady jsme trochu váhali, protože změny oproti předchozí verzi nebyly nijak revoluční, ale síla programu je tak velká, že jsme nakonec podlehli sympatiím a Spb Mobile Shell 3.5.5 přiznali druhé místo. Vlastně jsme ohodnotili 2 upgrade najednou, protože verze 3.5.4 a 3.5.5 přišly poměrně brzy po sobě. Vynikající a propracované alternativní GUI sice již má konkurenci (například výše uvedený CHT), ale stále si drží vysoké hodnocení od uživatelů a jeho popularita překonává i freewarová řešení...

III. místo
Třetí místo s přehledem obhájila rosnička Elecont Weather v 1.4.2, a to před jinakvýbornými úkoly s češtinou pTask v1.1. Jedná se o asi nejpropracovanější aplikaci pro předpověď počasí a producenta musíme pochválit za časté inovace v oblasti funkčnosti programu.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 29.07, 2010  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nejlepší programy pro WM za červen 2010" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nejlepší programy pro WM za červen 2010 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 29.07. 2010 - 13:12:01
S programy pro WM, je to čím dál horší. Už teď vím, že můj další telefon nebude s WM.


[ Odpovědět ]
Re: Nejlepší programy pro WM za červen 2010 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 29.07. 2010 - 15:09:05
 
No jestli si myslíš, že na iPhone nebo Androidu najdeš lepší alternativu k jakémukoli z výše uvedených, tak hodně štěstí :o)))


[ Odpovědět ]
Re: Nejlepší programy pro WM za červen 2010 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 29.07. 2010 - 17:32:59
 
Ale je to IN. Ne ted vazne. Kvalitni apps na WM jsou cim dal mene. Ale pravdou je, ze jsou furt dost kvalitni. A to uzitkovou hodnotou a ne, ze tam jsou hezky GUI, barvy atd. jako kvalitni apps neberu. Bohuzel, ze SDK na WMob je stare, zadne GUI ani dlasi vychytavky. Ale to uz se snad memi s WP7.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund