Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6471
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Synology - nižší ceny a nový DiskStation Manager 3.0

Sponzorované odkazy:


Společnost KOBE oznamuje snížení cen a nové uživatelské rozhraní pro celou řadu Synology NAS serverů. Jestli hledáte pro osobní nebo firemní využití spolehlivý a technologicky sofistikovaný NAS server, tak tento článek je určen právě vám!

Univerzální aplikační rozhraní pro celou řadu Synology NAS serverů
  • jednotný design i správa pro všechny Synology NAS (zjednoduší technickou podporu)
  • nové funkce (multitasking...), vyšší výkon, zvýšená kompatibilita (ONVIF kamery)
  • opět plně lokalizováno
  • dostupné pro kompletní řady x10, x09, x08, x07 (i pro NAS z r. 2007)
Synology = bezkonkurenční technická podpora i pro starší produkty !
Vylepšený ovládací panel je opět plně grafický a lokalizovaný. Výhodou je personalizace a intuitivní ovládání, které umožňuje definici stylu pro jednotlivé uživatele, rychlejší přístup k aplikacím, možnost přenosu ikon na panel, monitor pro kontrolu aplikací na pozadí). Dále je zde multitasking prostředí vč. možnosti minimalizace spuštěných aplikací (současné spuštění více aplikací vč. průběžné aktualizace oken - umožní např. současnou tvorbu svazku, zakládání uživatelů...), Storage Manager (jednodušší ovládání disků a svazků vč. nastavení iSCSI LUN / target), Package Management (jednoduché přidání aplikací dalších výrobců testovaných Synology) a nový průzkumník souborů (náhrada dřívější File Station, možnost přenosu souborů mezi dvěma okny...).

Souborový systém EXT4 nabízí podporu svazků do 1ExaByte a velikosti souborů do 16 TB a zvýšení počtu podadresářů sdílených složek na 64.000.

Synology Time Backup - Rychlá a flexibilní záloha a obnovení sdílených adresářů ve více verzích "Snapshot" technologie pro rychlé zjištění stavu, možnost vytváření zálohovacích úloh pro několik verzí dat se zálohou na jiný svazek nebo na externí disk. Umožňuje i jednoduchou obnovu dat z daného času pomocí několika kliknutí.

Windows Access Control List (ACL) nabízí zvýšení bezpečnosti a kompatibility s Windows, jednoduché nastavení práv sdílených adresářů a souborů Synology přímo z průzkumníku Windows. Umožní povolení nebo zakázání přístupu pro každý objekt s výrazně vyšší možností selekce 13ti bezpečnostních atributů pro detailní nastavení. (Využitelné pouze na EXT4 svazku).

Vylepšená podpora iSCSI je další novou výhodou. je zde podpora mapování LUN (více LUN na každý iSCSI Target), maskování iSCSI Target (řízení přístupu pro každý iSCSI iniciator), více iSCSI připojení pro iSCSI Session (MC/S) pro vyšší bezpečnost přenosů (iSCSI inicator může využít více connections pro ukládání dat), SPC-3 PR modul pro podporu failover clustering na Microsoft® Windows Server 2008. (Využitelné pouze na EXT4 svazku).

Dohledová stanice - síťový videorecordér pro IP kamery. Umí automatické vyhledávání kamer na síti. Bylo přidáno dalších 254 IP kamer a celkem je tedy podporováno přes 600 IP kamer 30ti různých značek. Podpora ONVIF a PSIA standardů - funkční s libovolnou ONVIF n. PSIA kompatibilní kamerou !!! Větší náhledová okna vč. náhledů 25 / 36 kanálů. Přístup k náhledům a událostem z více Synology DiskStations - ideální pro rozsáhlejší nasazení (host server může monitorovat všechny IP kamery řízené klientskými servery - využití 25/36 kanálů, možnost přehrávání událostí). Synchronní a nesynchronní režim v Timeline přehrávači událostí pro efektivní prohlížení. Lepší podpora filtrů pro události pro rychlé vyhledání požadovaného záznamu. Podpora iPhone /iPod touch / Android telefonů - aplikace zdarma ke stažení (náhled IP kamer, uložení snímku, prohlížení záznamů).

Vylepšený program řízení spotřeby - Vícenásobný harmonogram zapnutí / vypnutí pro flexibilnější řízení spotřeby

EZ Internet - jednoduchá konfigurace routeru. Konfigurace routeru je možná přímo ze Synology DSM (připojení k internetu, nastavení firewallu, PPPoE, registrace DDNS, konfigurace forwardování portů...). Aktuálně podporuje přes 60 routerů.

...a řada dalších vylepšení! Například: Photo Station 4 (virtuální foto/video album + blog), vylepšená podpora Google map - přehrávání fotografií na více místech v rámci jednoho alba pokud mají geo-informace, Audio Station 2 (aplikace pro přehráváni hudby ze Synology) - v AJAX technologii (plně grafické), podpora přehrávání AAC, APE, AIFF, FLAC, WMA, OGG streamovaných formátů s WAV i MP3 transkodery.

Podpora IPv6
WebDAV (Web-based Distribution Authoring and Versioning) pro vzdálenou správu a editaci souborů na Synology DiskStation s podporou content metadata a ochranou proti přepisu, tj. výrazné zvýšení efektivity pro týmovou práci. A v neposlední řadě je zde vylepšené PHP.

Detailní informace o funkcích DSM 3.0
Přímý link pro stažení nového firmware s DSM 3.0
Kompletní sortiment Synology

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 05.10, 2010  Autor: Josef Tkáč   Téma: Vybíráme z KOBE
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Vybíráme z KOBE

"Synology - nižší ceny a nový DiskStation Manager 3.0" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Synology - nižší ceny a nový DiskStation Manager 3.0 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 05.10. 2010 - 10:27:50
Máte s tou značkou někdo zkušenosti? NAS se i pro mě začíná stávat nezbytností, ale v okolí neznám nikoho, kdo by to měl a poradil by. Je nějaký vhodný typ na zálohování fotek a videí z kamery?


[ Odpovědět ]
Re: Synology - nižší ceny a nový DiskStation Manager 3.0 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 05.10. 2010 - 14:23:07
 
NAS pro zálohování není vhodný, je to síťové úložiště. Větší odolnost získáte použitím RAID1 ( min 2x HDD ). Na zálohování si kupte externí páskovou jednotku a několik pásek.


[ Odpovědět ]
Re: Synology - nižší ceny a nový DiskStation Manager 3.0 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 05.10. 2010 - 15:06:06
 
No právě, potřebuji ukládat přímo ze služebních cest a online. Myslel jsem, že proto to je určeno.


[ Odpovědět ]
Re: Synology - nižší ceny a nový DiskStation Manager 3.0 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 09.10. 2010 - 23:25:55
 
Samozřejmě, že je to pro to určeno. Stačí pouze koupit NAS s 2 disky a nastavit zrcadlení, např. Synology DS210j


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund