Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Luxusní rádiobudík ze Slovenska!

Sponzorované odkazy:


K dispozici je nová verze Resco Pocket Radio v.3.0, kromě přímého poslechu vybraných stanic a žánrů jsou k dispozici i funkce budíků a alarmů. O preciznosti grafického zpracování je možná zbytečné psát, protože u Resco to je prostě standard.

Aplikace bohužel neumí česky ani slovensky. K dispozivci je jen angličtina a němčina, ale 85 českých internetových rádií a bezpočet zahraničních to jistě bohatě vynahradí.

Nastavení reprezentované ikonkou ozubeného kolečka je poměrně široké, ale kupodivu se v něm uživatel neztratí. Jednotlivé volby jsou dobře okomentovány a vždy je zřejmé, co způsobí...

Nastavení budíku nebo plánované události je užitečnou vychytávkou, která může nahradit standardní budík ve Windows a částečně i plánovací PIM aplikaci. Místo zvuku se použije nastavený rozhlasová stanice...

Výběry stanic jsou velmi příjemné a vybírat můžete podle řady kritérií. Rádio hraje dobře a je zde i možnost nahrávání, resp. ukládání přehrávaného obsahu. Další vychytávkou je okamžitá možnost odeslání e-mailu do redakce vybraného internetového rádia...

Oficiální stránky jsou zde. CAB soubor má 1,21 MB. Zkušební verze vydrží 7 dní. Cena programu je 19.95 USD. Doporučujeme vyzkoušet!

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 12.11, 2010  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Luxusní rádiobudík ze Slovenska!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund