Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6549
Komentářů: 1884

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Zdravé potraviny česky pro Android!

Sponzorované odkazy:


K dispozici je původní česká aplikace Databáze potravin v1.0.2, která nabízí přehled "Éček", jejich zdravotní rizika, vhodnost pro děti a také užitečné informace o jednotlivých potravinách, které lze koupit na českém trhu. V současné době obsahuje informace o 4716 potravinách!

Databáze je poměrně obsáhlá, ale není problém si přidávat nové potraviny, pokud nejsou v databázi. Takto přidané potraviny pak lze exportovat na web producenta aplikace. Níže uvedené video nám vše ukazuje velmi podrobně. Pochválit lze i přehledné a velmi jednoduché ovládání, ale hlavní užitná hodnota spočívá v unikátních informacích, které by neměly být lhostejné nikomu, komu záleží na svém zdraví nebo na zdraví členů rodiny...

Oficiální stránky jsou tady, ale stahovat musíte na Android Marketu.

PS: Také si myslíte, že přidávání chemikálií do potravin je příčinou rakovinových nádorů, alergií a řady dalších chorob nebo věříte tzv. "vědcům" a hlavně výrobcům, že potravinová chémie je zcela neškodná?

Pridat.eu Sdílet

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 06.06, 2011  Autor: Petr Kačenka   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Zdravé potraviny česky pro Android!" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Zdravé potraviny česky pro Android! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.06. 2011 - 06:46:33
V podstatě děcka krmíme ropnými sračkami, ale hledat něco bez éček je nadlidský úkol. To je dovcela dobrý důvod pořídit si manželku, která to alespoň trochu hlídá. Nejlepší na tom je, že nějaké prase s diplomem z potravinářské chémie se dušuje jak to je všechno zdravé a ověřené a za pár let pak potichu jsou stejné látky buď zakázané úplně nebo výrobci od nich preventivně upouštějí aby se vyhli (zvláště v USA) vysokým odškodněním. Jen vzpomeňme na ztužené rostlinné tuky a tzv. transmasné kyseliny. Donedávná velký šlágr mezi výrobci margarínů a podobných sraček včetně drtivé většiny pečiva. Pak najednou se v USA začalo hromadně upouštět od "zlepšujících přípravků" a v Evropě nastalo mezi pekaři velké zděšení, jak to nahradí. Prokázalo se totiž, že transmasná aditiva zanášejí cévy a vedou k silnému poškozování zdraví. To nemluvím o geneticky mutovaných potravinách. Taky rádi GMO kukuřici?


[ Odpovědět ]
Re: Zdravé potraviny česky pro Android! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.06. 2011 - 12:13:19
 
100% souhlas! Náhražky a konzervanty! Kdyby se věci vyráběli lokálně a nevozily se přes půlku světa, vypadala by kvalita potravin úplně jinak a taky si myslím, že by nebyly ty rakoviny a další zhoubné nebo život ničící choroby. Co se ušetří na žrádle se pak 5x zaplatí na zdravotnictví! Byl jsem služebně na salimě a málem jsem se pozvracel z toho kam se průmylová výroba potravin dostala. Paznehti jsou schopni sami sebe poplácávat po ramenou, že vymysleli další chem,ický maglajz, který zlevní výrobu a prodlouží trvanlivost a ještě zabije každou myš a mouchu, která si ukousne! :o((


[ Odpovědět ]
Re: Zdravé potraviny česky pro Android! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.06. 2011 - 12:20:25
 
Čím dál tím víc to připomíná psí žrádlo. Za chvílu budeme kupovat granule i pro nás. Podělím se o poslední zážitek. Byli jsme s přítelkyní na farmářských trzích a dědula tam prodával rajčata. Lidi, po těch umělohmotných španělských a holandských sračkách, tohle "chutnalo jako tenkjáát!!!" Já snad tak 5 možná 10 let neměl normální rajče! Úplné Vánoce a ten česnek! Z jedné palice smrděla taška ještě týden! Na tom čínském můžete spát a nevoní vůbec! Za to všechno můžou ty zku*vené dotace v EU! Kdyby fungoval normální trh, tak by španělská srágora dopravovaná letecky nemohla být levnější než rajče od dědka, který bydlí 10 minut za městem!


[ Odpovědět ]

Re: Zdravé potraviny česky pro Android! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.06. 2011 - 07:57:31
Supr program! Díky za tip!


[ Odpovědět ]

Re: Zdravé potraviny česky pro Android! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.06. 2011 - 11:04:01
Dobrý program a zajímavé stránky!


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund