Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Fishopolis - hodně neobvyklá střílečka

Sponzorované odkazy:


Zřejmě jde o první hru, která využívá integrované digitální fotoaparáty na chytrých telefonech s operačním systémem Windows Mobile, a to navíc dosti netradičním způsobem. Více podrobností najdete v článku.Hra Fishopolis přichází s velice neobvyklým způsobem ovládání. Jde o střílečku, ve které se střílejí rybky, ale zaměření se provádí pohybem mobilu. Vestavěná digitální kamera tady slouží pro rozpoznání jakým směrem a jak moc se má záměrný bod vychýlit. Chcete-li střílet například doleva, musíte mobil vychýlit doleva. Tento zvláštní způsob ovládání hru rychle proslavil. Zatím je dostupná pouze pro Wondows Mobile 5.0 for Smartphone(s QVGA displejem a APN), ale producenti slibují v brzké době i verzi pro PPC. Následující obrázky přibližují prostředí hry, ale lépe je stáhnout si zkušební verzi z oficiálních stránek producenta, kterým je společnost RIVIA. Cena je 12,95 USD...

Na ovládání si asi zvyknete si brzy, ale pokud se na Vás bude dívat někdo cizí, kdo tento způsob nezná, asi mu budete připadat poněkud "zvláštní".

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 13.11, 2006  Autor: Petr Kačenka   Téma: O chytrých mobilech s Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

O chytrých mobilech s Windows Mobile

"Fishopolis - hodně neobvyklá střílečka" | Přihlásit/Registrovat | 7 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Fishopolis - hodně neobvyklá střílečka (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 13.11. 2006 - 08:21:28
Tohle měl Siemes SX1 v základní výbavě. Šlo o hru, kde se stříleli komáři generovaní do prostředí snímaného kamerou na mobilu.


[ Odpovědět ]
Re: Fishopolis - hodně neobvyklá střílečka (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 13.11. 2006 - 10:02:36
 
Droid: pokud jsem to správně pochopil, tak tady jde o něco jiného. U toho siemense šlo jen o projekci na pozadí, ale tady si kamera vyhodnocuje pohyb mobilu.


[ Odpovědět ]

Re: Fishopolis - hodně neobvyklá střílečka (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 14.11. 2006 - 08:01:58
Kdepak, je to totéž. Stáhl jsem a nainstaloval. Jediný rozdíl je v tom, že to pozadí, snímané fotoaparátem, ten program rozvlní jakoby to bylo pod vodou. Jinak rybky plavou jako lítali komáři a vy je pohybem fotoaparátu zaměřujete a střílíte.


[ Odpovědět ]

Re: Fishopolis - hodně neobvyklá střílečka (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 06.12. 2007 - 18:08:20
Čau já mám mobil MDA TOUCH a stáhl jsem si hru Fishopolis vypadá to na dobrou hru ale zkoušel jsem ji ovládat. Ale ňák to nejde. Mám mít zaplou kameru nebo něco díky za rychlou odpoveď


[ Odpovědět ]

Ray-Ban Eyeglasses (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 13.07. 2017 - 14:32:36
At the end of the runway a temporary grassland building and the winds scattered in the entire collection, Vevers to the autumn of 2017 Coach Outlet [www.coachsfactoryoutlets.us.com] inspiration for the premise, it is clear. Last week there was a clue to family life, especially in Coach, naive feeling. Vevers has branded a new garment signature, with a unique feeling since the ruling, and this season he brought the idea to a new and fascinating place. For example, he is very popular with a shearing coat and Coach Outlet Store [www.coach-outletstore.us.com] a tough girl's bike jacket that is softened to sweet decorations - flowers and poncho decals, and a blurry caramel jacket is cut into a literally inlaid inlay pattern. The designer added the tuna jacket to th

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
wwwww (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 24.03. 2018 - 08:38:41
 
nike cortez men [www.nikecortez.us.com]
yeezy 700 [www.yeezy700.us.com]
longchamp outlet [www.longchamphandbagsoutlet.us.org]
nike huarache [www.nike-huarache.com]
paul george shoes [www.paulgeorgeshoes.us.com]

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

michael kors factory outlet (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.08. 2018 - 04:08:20
jinyi822

Il faut éviter de porter dans un environnement non air jordan xi femme naturel, par exemple, la journée pluvieuse et neigeuse ainsi que le tarmac avec une température supérieure sous le grand soleil. Il est important de noter que la vente est créée sur des fonds ŕ l'achat. Vous trouverez beaucoup de techniques différentes pour effacer différents matériaux. Mais ce matériau doit ętre isolé avec de l'eau, de air jordan 4 pour femme [www.besthitswebradio.fr] l'air et de la lumičre. Ils coűtent environ 30 $ de plus que les modčles précédents, selon l'endroit oů vous les obtenez. Le stand de kick-out pourrait ętre assez trčs bon en dehors de la sangle de sac ŕ dos, assez confortable pour trimballer l'établi autour cortez nike homme gris de votre jeu vidéo de golf de 9 trous.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund