Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Snadné řešení rovnic od české firmy pro Android!

Sponzorované odkazy:


Pražská firma Intemodino Group s.r.o. nabízí pro Androidy několik aplikací, které pomohou s řešením různých typů rovnic nebo dokonce s řešením soustavy rovnic! Aplikace jsou ke stažení zdarma a ocení je nejen studenti a učitelé, ale také pracovníci v různých technických nebo vědeckých profesích.

Do produktového portfolia firmy v Google Play v současnosti patří tyto matematické programy: Poslední z těchto produktů jsme si vybrali a podíváme se blíže na to, co dovede. Instalece je standardní a nevyžaduje žádné kontroverzní oprávnění, což svědčí nejen o poctivosti, ale také o profesionalitě firmy. Aplikace ovšem vyžaduje Adobe Air, takže ještě před spuštěním programu jsme vyzváni, abychom si tuto technologii doinstalovali...

Ovládání je skutečně snadné. Stačí doplnit "formulářová okénka" o potřebné numerické hodnoty a stisknout tlačítko "Solve". Program provede bleskurychle výpočet a řešení včetně původního zadání vypíše do prostoru pod formulář. Dále je zde velmi praktické tlačítko "Copy", které umožňuje toto vše zkopírovat třeba do e-mailu a někomu poslat. Tlačítko "Clear" vymaže formulář a umožní tak pohodlné zadání nové soustavy rovnic. ťuknutím na logo společnosti se pak dostanete na jejich webové stránky...

Zmíněné kalkulačky pro výpočet rovnic najdete na Google Play zde. Jednoduché, bezproblémové a užitečné. Navíc ještě zdarma, takže co více si můžete přát?

Pridat.eu Sdílet

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 02.04, 2012  Autor: Josef Tkáč   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Snadné řešení rovnic od české firmy pro Android!" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Snadné řešení rovnic od české firmy pro Android! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 02.04. 2012 - 08:26:10
Pro středoškoláky dobré. Na VŠ se už tohle snad neučí. Možná na ekonomce nebo na nějaké "sociální" fakultě :o)


[ Odpovědět ]


Surface Milling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 18.05. 2023 - 08:20:03
You might be satisfied with buying best carbide inserts tungsten rods price from WCMT U Drill Inserts our website. We are dedicated to supplying the tungsten long rods very best and newest best carbide inserts at a tungsten carbide tubes reasonable cost.The first-rate carbide inserts Store tungsten long rods make sure Corodrill 800 that you are in relation to modern trends and the latest creations in konrad carbide rod the up-grade class.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund