Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6553
Komentářů: 1887

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Mobilní aplikace Nákupní centra - Nechoďte nakupovat bez nás!

Sponzorované odkazy:


Původní česká aplikace Nákupní centra je dostupná pro zařízení s iOS a Androd. Obsahuje: Nákupní centra, obchody, restaurace a kavárny, novinky, nabídky a slevy, GPS navigaci, navigaci od obchodu k obchodu a mnohem víc v jediné aplikaci. To vše zdarma a mobilně!

Recenzi prví verze pro Android si můžete prohlédnout zde. V několika málo dnech se objeví nová verze, která bude rozšířena o další nákupní centra...
  • Praha: Arkády Pankrác, Atrium flora, Nový Smíchov, Galerie Harfa, Metropole Zličín, OD Kotva, DBK Praha, Galerie Fénix, Europark Štěrboholy, Fashion aréna, OC Šestka
  • Brno: Galerie Vaňkovka, Olympia Brno, Campus square
  • Ostrava: Avion shopping park Ostrava, OC Futurum
  • Olomouc: Olympia Olomouc, OC Haná, Olomouc city
  • Ostatní města: Fórum Ústí nad Labem, AFI Palace Pardubice, Freeport international outlet, Zlaté jablko Zlín
V jednání je podpora pro více než 40 nákupních center v České republice!

Popis
První a jediný mobilní průvodce nákupními centry a obchody v České republice. Naše mobilní aplikace přehledně informuje o obchodech a jejich nabídkách a slevách, zobrazí interaktivní mapy jednotlivých nákupních center, ukáže a dovede vás do oblíbeného obchodu nebo kavárny, popřípadě k východu, bankomatu nebo na toaletu. Vše na jednom místě, přehledně na displeji vašeho mobilního telefonu.


Hlavní funkce
Databáze center
Výpis center dle vaší aktuální polohy, řazený od nejbližšího po nejvzdálenější. Aplikace podporuje vyhledávání dle názvu obchodů, centra nebo města. Vámi zvolené centrum si můžete uložit do oblíbených. Z těchto oblíbených center si můžete nechat zasílat notifikace (upozornění) na zajímavé akce a události nebo jejich informace můžou být součástí vašeho Feedu.

Feed
Jedna z nejvíce užitečných funkcí celé aplikace. Inspirovali jsme se facebookem a jeho zdí, kde se vám zobrazují informace o všem a ode všech. A podobně funguje náš Feed. Přehledně vám ve Feedu zobrazujeme důležité informace z oblíbených center: Akce, slevy, nové obchody a jiná důležitá upozornění. Uvidíte, že si ho zamilujete.

Obchody
Základem každého nákupního centra jsou obchody. Jejich prezentaci jsme věnovali opravdu velkou pozornost. Pro větší přehlednost jsou obchody rozděleny do kategorií jako móda, služby, potraviny apod. Mezi obchody lze pohodlně vyhledávat, zobrazovat jejich akce a nabídky, zobrazit na mapě centra, zobrazit kontakty apod.

Mapa centra
Všichni je znáte, všichni jste je už viděli na webu. Barevné, interaktivní a přehledné. Problém je v tom, že je nemáte s sebou v momentě, kdy je potřebujete úplně nejvíc – v momentě, kdy vejdete do centra a hledáte nějaký obchod, restauraci nebo toaletu. Díky naší aplikaci máte podrobné mapy centra neustále při sobě.

Navigace v rámci centra
Už žádné hledání informačních tabulí, letáků nebo infostánků. Jednoduše zadejte název obchodu nebo restaurace, kam se potřebujete dostat, zadejte, kde se aktuálně nacházíte, a aplikace se postará o zbytek - vybere nejkratší cestu k cíli a ještě se zeptá, jestli raději po schodech nebo výtahem. Stejně tak dobře jako do obchodu vás dovedeme na nejbližší WC, do bankomatu nebo k východu. Naše navigace nepotřebuje signál GPS, proto bez problémů funguje i v uzavřených prostorech a objektech.

Akce centra
Nákupní centrum nejsou jen obchody a nákupy, to jsou také společenské a kulturní akce, módní přehlídky, koncerty, autogramiády nebo zajímavé výstavy. Ke všem takovým událostem vám naše aplikace poskytne důležité informace, jako je termín konání, ilustrační fotky a podrobný popis včetně programu. Všechny akce z vámi vybraných center budete mít samozřejmě také ve vašem Feedu.

Slevy a akce obchodů
Proč platit plnou cenu, když obchody pořádají pravidelné slevy a výprodeje? Pokud se chystáte nakupovat, určitě byste neměli vyrazit před tím, než si prohlédnete, které centrum a jaký obchod nabízí vaše oblíbené zboží se slevou. U každé slevy máte informaci, od kdy do kdy platí, popisek, ilustrační fotku a samozřejmě odkaz na obchod, který slevu poskytuje.

Další funkce
Informace o parkování, kontaktech, otevírací době, službách. Dále podrobné vyhledávání a auto navigace.

V tuto chvíli aplikace obsahuje 25 nákupních center, ale neustále přidáváme další. Naším cílem je informovat o všech nákupních centrech s více než 30ti obchody v celé České republice.

Aplikace je určena pro chytré mobilní telefony s operačním systémem IOS a Android. Aplikace je a vždy bude zdarma.

Producent:
Vývoj a grafika – Smarcoms web services s.r.o. Navrhujeme a realizujeme kreativní koncepty a kampaně, vytváříme webové stránky a mobilní aplikace, specializujeme se na nová média a netradiční formáty komunikace. Více na www.smarcoms.cz.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.04, 2012  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Mobilní aplikace Nákupní centra - Nechoďte nakupovat bez nás!" | Přihlásit/Registrovat | 7 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Mobilní aplikace Nákupní centra - Nechoďte nakupovat bez nás! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 30.04. 2012 - 08:52:53
Je vidět, že autor vyslyšel názory uživatelů o rozšíření center k srdci a pár jich přidal ... za Prahu bych ještě doplnil: OC Letňany a CČM (Centrum Černý Most). Ale jinak užitečná aplikace ;-)


[ Odpovědět ]
Re: Mobilní aplikace Nákupní centra - Nechoďte nakupovat bez nás! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 30.04. 2012 - 09:50:35
 
Na Letnanech se pracuje, stejne tak Chodov a Cerny most. Jinak moc dekujeme za pochvalu.


[ Odpovědět ]
Re: Mobilní aplikace Nákupní centra - Nechoďte nakupovat bez nás! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 30.04. 2012 - 15:32:34
 
Není zač ... na ten Chodov jsem úplně zapomněl; a že to není zrovna malé OC :-)


[ Odpovědět ]

Re: Mobilní aplikace Nákupní centra - Nechoďte nakupovat bez nás! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 30.04. 2012 - 08:58:29
Začíná to být použitelné :o) Ale asi ještě s tím bude pěkná makačka.


[ Odpovědět ]
Re: Mobilní aplikace Nákupní centra - Nechoďte nakupovat bez nás! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 30.04. 2012 - 09:46:44
 
Docela pomalé, navíc tam vidím pouze 5 OC.


[ Odpovědět ]
Re: Mobilní aplikace Nákupní centra - Nechoďte nakupovat bez nás! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 30.04. 2012 - 09:48:38
 
V uvodu clanku je napsano ze nova verze bude k dispozici behem nekolika dni.


[ Odpovědět ]
Re: Mobilní aplikace Nákupní centra - Nechoďte nakupovat bez nás! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 30.04. 2012 - 09:49:50
 
však to taky ohlašují, že BUDE nová verze s více OC :o)) Stačí dobře číst :o) A pomalé??? Na mém SGS2 to běhá jako blesk!


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund