Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6515
Komentářů: 1874

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

České restaurace a hospůdky pro Android

Sponzorované odkazy:


Pomocí nové české aplikace myPub pro vaše Android zařízení můžete jednoduše nalézt jakékoli restaurační zařízení ve Vašem okolí. Vyhledávat můžete nejen dle zaměření podniku, ale i dle nejrůznějších podrobností. Aplikace je ke stažení zcela zdarma.

Program má dobrou myšlenku i podařené zpracování, ale zatím je v betaverzi. Přesto již nyní obsahuje řadu použitelných informací o různých typech restauračních zařízení. Po spuštění aplikace se nám objěví docela pěkná hlavní obrazovka. Z dolní lišty je k dispozici info o aplikaci, ale zajímavější je až ikonka Mapa...

Ta dokáže najít restaurace v okolí podle vaší aktuální polohy (GPS). Opravdu sofistikované vyhledávání zařídí až ikonka hledat, kde lze zadat místo, odkud se má hledat, maximální vzdálenost, typ kuchyně a hodnocení...

Dále jsou k dispozici vyhledávací parametry služeb, kde si užýivatel může vybrat i takové specialitky jako jsou šipky nebo třeba kulečník a také je možno zadat druh piva, které uživatel preferuje. To je výborně uděláno!

Výsledkem vyhledávání je seznam restaurací, které odpovídají nastaveným filtrům. Po rozkliknutí položky se dostaneme až na takové detaily, jako je zančka kávy nebo druh piva...

Stejným způsobem se dá vybírat položky i z mapy. Informace o restauraci, hospůdce, kavárně nebo baru obsahují otevírací hodiny. Ostatní data jsou patrně díky betaverzi vyplněná sporadicky.

Z dostupných a momentálně funkčních věcí je třeba ještě jmenovat aktivní odkazy na internetové stránky většiny restaurací, takže aplikace je v mnohém velmi dobře použitelná i nyní....

Další funkce z hlavní nabídky jsou dostupné až po registraci. Ta je krátká a nevyžaduje ověření e-mailu. Velice zajímavá je i soutěž o nový iPAD od společnosti Apple. Stačí pořizovat fotografie navštívených restaurací a odesílat je k dalšímu zpracování a tak sbírat body. Je pvíce než pravděpodobné, že fotografie a sběr dalších uživatelských dat následně poslouží k dalšímu zdokonalení aplikace a k obohacení o fotografie interiérů a exteriérů jednotlivých podniků. To je docela chytré a mohlo by to fungovat. V tom případě by aplikace měla velmi slušný potenciál do budoucna mohla by se stát skutečným šlágrem...

Stahovat můžete zdarma zde.

Pridat.eu Sdílet

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 22.05, 2012  Autor: Josef Tkáč   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"České restaurace a hospůdky pro Android" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: České restaurace a hospůdky pro Android (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 22.05. 2012 - 10:27:27
zřejmě pořídili základní, ale ne zcela úplnou sadu hospod i v mém okolí jich hodně chybí, tak 30%) a k nim www a otevírací dobu a teď se to bude postupně doplňovat. No, budoucnost to asi má, když nepoleví a budou vylepšovat rychle. Jinak dobrý. To vyhledávaní vypadá suprově.


[ Odpovědět ]

Re: České restaurace a hospůdky pro Android (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 31.05. 2012 - 19:16:57
Po aplikaci programu a vyzkousení jsem zjistil že "nej" je funkce oblíbrné restaurace. V případě , že mam restauraci přiřazenou k oblíbeným , mi chodí na mobil sms s akcemi či specialitami jenž restaurace krátkodobě nabizí . Takže nemám problém s pracným vyhledáváním akcí když chci jít v pátek večer pařit.


[ Odpovědět ]

Re: České restaurace a hospůdky pro Android (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 10.09. 2014 - 13:31:50
Každý den překvapuje, že i v ČR je na trhu taková konkurence v podobném stylu aplikací. Otázkou je, zda se myPub posune dál než z obyčejné sítě... za 2 roky nikam moc nepokročil oproti konkurenčnímu Storyous, které nedávno vydalo vlastní pokladní systém [pro.storyous.com], díky kterému restaurace akceptují mobilní platby.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.36 sekund