Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6323
Komentářů: 1611

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Nejčtenějším článkem dnes je:

Apple AirPods Pro

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Společnost Chaps spol. s r.o. dnes ve spolupráci s nezávislými vývojáři Circlegate vydali aplikaci NaVlak pro platformu iOS.
  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.09, 2014  
3. září 2014 - Ještě nedávno by vás vysoce výkonný, plně vybavený tablet s hardwarovou klávesnicí, který by mohl být oprávněně nazýván plně mobilním zařízením, odradil cenou převyšující hodně deset tisíc. Nový tablet GOCLEVER to vše nabízí za 7 999 Kč.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.09, 2014  
5. srpna 2014 – Zařízení s displejem o velikosti 5" mají na trhu mobilních telefonů již své pevné místo. Kvalitní 5" displej IPS HD (1280x720) telefonu GOCLEVER Insignia 500 zajišťuje výborné zobrazení, ostrost i podání barev a zvyšuje komfort používání mobilního telefonu i při sledování digitálního obsahu, hraní her a prohlížení webových stránek. GOCLEVER Insignia 500 je výkonné, multifunkční zařízení pro práci i zábavu.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 05.08, 2014  
Česká společnost MobileSoft s.r.o. minulý týden vydala mobilní aplikaci Callistics, která vám poskytne perfektní přehled o počtu provolaných minut a odeslaných textových zpráv.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 11.07, 2014  
Praha, 8. července 2014 - České Radiokomunikace zahájily testovací vysílání Ultra HDTV (4K) s novým komprimačním kodekem HEVC jako první v celé střední Evropě.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 08.07, 2014  
Praha, 3. července 2014 – Listování letáky je passé a taky kdo si má všechny ty akce vůbec pamatovat? Šetřit naštěstí můžete daleko pohodlněji! Stačí mít v kapse chytrý telefon a v něm staženou mobilní aplikaci Kupi.cz, portálu, který hlídá ceny v supermarketech. Nová bezplatná aplikace Kupi.cz vám během vteřiny poradí, jak daleko to máte do obchodu s nejlepší cenou, a taky pozná, jestli je akce opravdu tak výhodná, jak se tváří. Stačí v obchodě naskenovat čárový kód.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 07.07, 2014  
Podívejte se na seznam novinek v nové verzi původního českého navigačního systému MapFactor Navigator 14, která vyšla před několika dny.
  Komentáře (16) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.06, 2014  
Praha, 16. 6. 2014 – Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz rozšiřuje svoji nabídku dovozových telefonů o smartphone Motorola Moto E. Když chcete hodně muziky za málo peněz
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.06, 2014  
Praha, Česká republika, 13. června 2014: Majitelé stylového smartphonu Huawei Ascend P6 se dočkali. Aktualizace OS Android na nejnovější verzi 4.4 KitKat je dostupná také v České republice. Huawei Ascend P6 se do prodeje dostal s Androidem 4.2.2 Jelly Bean. Společnost Huawei se rozhodla, že verzi 4.3 vynechá a přejde rovnou na nejnovější Android 4.4 s novým uživatelským prostředím Emotion UI 2.3. 
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.06, 2014  
5. června 2014 -Před rokem, kdy byl poprvé uveden phablet od společnosti GOCLEVER - FONE 570Q –, byli uživatelé skeptičtí, zda zařízení s displejem větším než 5" bude pro každodenní používání praktické. Avšak nyní, po 12 měsících, se již nikdo nepozastavuje nad velkými smartphony. Je zřejmé, že větší displej usnadňuje používání smartphonu a sledování digitálního obsahu.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 06.06, 2014  
Jedete v létě na hory do Alp či na kolo do Beneluxu? A nevíte, jakou použít mapu? Aplikace PhoneMaps nově nabízí možnost stažení offline turistických map z území celého Rakouska, jižní poloviny Německa, alpské oblasti Francie a Korsiky a cyklomap z Nizozemí a severní části Belgie.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 30.05, 2014  
Z čerstvého průzkumu rezervačního systému Restu.cz mezi restauračními hosty vyplývá, že svůj mobilní telefon používá během oběda 72 % Čechů. Lidé během oběda nejčastěji volají a vyřizují sms či e-maily. Průzkum dále ukázal, že mobil slouží během oběda především k vyřizování pracovních záležitostí.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 14.05, 2014  
29. 4. 2014 - Představujeme novou produktovou řadu chytrých telefonů GOCLEVER, která je plná jarních barev. Koncept Quantum Colour - se 4palcovým mobilním telefonem QUANTUM 400 na pomyslném vrcholu této produktové řady - upoutá vaši pozornost bohatou sadou barevných doplňků, kterými můžete zcela měnit barevnost těchto cenově příznivých zařízení.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 29.04, 2014  
Praha – 18.3.2014. Appmethod umožní vývojářům až 20x rychlejší vývoj aplikací pro více druhů zařízení využitím jediného zdrojového kódu a prověřené metodologie vývoje.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.03, 2014  
Přidejte se k vybraným zákazníkům, kteří měli přednostní právo registrace na seminář “Agilní řízení projektů, Dev-Test, Dev-Ops - prostředí pro spolupráci vývojářů, testerů a administrátorů navzájem.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 04.03, 2014  
NETGEAR se stal prvním Miracast partnerem, který se připojil k program HTC Connect a nabízí tak možnost vylepšeného bezdrátového přenosu obrazu i zvuku ze smartphonů HTC na velkoplošné obrazovky prostřednictvím adaptéru PTV3000.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 25.02, 2014  
Společnost Xiaomi zaznamenala významný úspěch v žebříčku nejvíce inovativních firem publikovaným vydavatelstvím Fast Company. To se zaměřuje na ekonomické zpravodajství z oblasti inovace a technologií a žebříček deseti nejinovativnějích firem světa je jeho tradiční anketou.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.02, 2014  
Přenosný reproduktor UE MINI BOOM s připojením přes Bluetooth obohacuje produktovou řadu společnosti Ultimate Ears a nabízí mohutný zvuk, který si můžete vzít s sebou kamkoli.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 04.02, 2014  
Průzkum AVG Technologies ukázal, že počet dětí do devíti let, které jsou schopné používat aplikace na chytrých telefonech, se za poslední tři roky zvýšil o 38 procent.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.02, 2014  
Hudba má velký význam pro harmonický rozvoj dítěte. Hravé písničky je veselá česká aplikace pro děti a rodiče, která přichází na displeje iPadů, iPhone a tabletů nebo mobilů s operačním systémem Android OS. Naučte svoje děti zpívat!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 28.01, 2014  
Palmserver.cz vyhlašuje podporu pro české vývojáře, kteří mají povedené aplikace pro Android OS a možná zvažují případné vydání jejich variant pro Windows Phone 8.x.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.12, 2013  
SuperStojan, jak byl tento produkt nazván pro český trh, je flexibilní multifunkční stojan na notebook, který umožňuje vytvořit stabilní pracovní plochu kdekoli díky vysoké variabilitě poloh. Nejefektivnější je pro práci s notebookem na sedačce, v posteli či na zemi, kdy zvýší komfort a uleví krční páteři.
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 16.12, 2013  
O malých Synology NAS serverech jsme již psali v minulosti několikrát. Pro domácí uživatele se jedná o velice efektivní způsob ukládání a sdílení dat.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 13.12, 2013  
Zakládáte si pečlivě všechny zprávy od všech lékařů, které jste kdy navštívili vy nebo vaše děti? Máte kalendář plný připomínek na užívané léky nebo na termíny dalších vyšetření? Máme pro vás tip.
  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.12, 2013  
V dnešní době, kdy žijeme s chytrými telefony a tablety pociťují uživatelé, kteří využívají jejich funkce a možnosti na plno jejich hlavní nedostatek, kterým je nedostatečná VÝDRŽ BATERIE.
  Komentáře (91) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 02.12, 2013  
564 článků (23 stránek, 25 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.35 sekund