Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6382
Komentářů: 1723

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Nová služba Send To: Phone je podle všeho zdarma. Odeslat bohužel nelze nic jiného než URL, takže nehrozí, že byste ji mohli použít k běžnému SMSkování.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 14.07, 2009  
Nový moderní pavilon "P", nádherná auta, krásné slečny, novinky, ale i vybavení autoservisů, myček a spousta větších i menších překvapení. To je Autosalon 2009, který se do zítřka koná na brněnském výstavišti BVV. Článek jsme záměrně označili jako "minireportáž", protože se jedná spíše o fotografický průlet, než o snahu zadokumentovat všechny novinky a zajímavost.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.06, 2009  
Na Internetu se objevil přehled připravovaných novinek, které by se na trhu měly objevit v průběhu roku 2009. podívejte se s námi na první obrázky a základní charakteristiky. Některé modely jsou skutečně velkým překvapením! Modely mají označení HTC Whitestone, Firestone, Thoth, Twin, Cedr, Maple a Tungsten.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 05.03, 2009  
Aplikace Pocket Express v4.25 představuje informační centrálu pro různé oblasti lidské činností, a to od zpráv až po předpovědi počasí, sport, hry a mnoho dalších veskrze užitečných záležitostí. Aplikace i služby jsou zcela zdarma a skvělé je i to, že aplikace je multiplatformní. Je dostupná pro Windows Mobile, PalmOS, Symbian, BlackBerry a ve speciální JAVA edici i pro běžné mobily.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 04.03, 2009  
Podívejte se s námi na nový typ displeje od společnosti Qualcomm nebo třeba na skvělé GUI Smart Zone z nového modelu Gigabyte S1200, na video HTC Magic s Androidem, na skvělý komunikátor Toshiba TG01 a několik dalších zajímavostí z Barcelony, resp. z Mobile World Congress 2009.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 18.02, 2009  
Výstavní a prezentační akce Mobile World Congress 2009 se koná ve španělské barceloně od 16.2. do 19.2.2009 a patří mezi nejzajímavější IT akce v Evropě. Tady se můžete podívat, nejen na novinky, které se dostanou na trh ještě letos, ale také na koncepční zálažitosti, které pravděpodobně ovlivní vývoj mobilit v následujících letech. Z mnoha zpráv prvního dne jsme pro vás vybrali několik nejzajímavějších.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.02, 2009  
Možná revoluční, ale jistě i trochu kontroverzní služby Dial2Do umožňuje hlasové ovládání o jakém se mnohým uživatelům ani nezdálo. Podívejte se s námi na ukázkové video a seznamte se s dalšími informacemi. Služba je dostupná i pro české uživatele!
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 29.01, 2009  
Aplikace Nimbuzz zvládne VoIP komunikaci hlasem i oblíbené chatování, a to pro Skype, ICQ, Facebook, Jabber, MSN/Windows live, Google Talk, AIM, Yahoo a mnoho dalších. Vše je samozřejmě zdarma. Klient je k dispozici pro Windows Mobile, ale i telefony Nokia, Samsung, LG, Sony-Ericsson a další platformy. Podívejte se s námi, jak to funguje v praxi!
  Komentáře (29) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.66
Autor : Josef Tkáč - 18.12, 2008  
Známá a v mnoha ohledech kontroverzní celosvětová znalostní databáze je nyní k dispozici i ve formě optimalizované pro displeje mobilních zařízení, a to bez ohledu na platformu nebo rozlišení. Vyzkoušejte, uvidíte.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 18.12, 2008  
Společnost IDC - Intelligent Digital Compass Design Corporation představila GPS řešení, které možná změní dosavadní většinové využití této satelitní technologie. Malé, levné a extrémně snadno ovladatelné zařízení mohou používat děti, senioři i dospělí. Parádní vychytávka s překvapivě jednoduchým principem!
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.11, 2008  
Společnost Hewlett Packard sice nebude opakovat modelovou smršť z podzimu minulého roku, ale se mají zájemci o přístroje této značky nač těšit. Přichází totiž modely iPAQ Voice Messenger a iPAQ Data Messenger!
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 21.10, 2008  
V moderní hale „V“ jsou kromě tradičních „invexovských“ záležitostí i prostory vyhrazené B2B distributorům výpočetní techniky. Zde probíhají obchodní jednání mezi prodejci a jejich dodavateli, ale někteří mají i svá maloobchodní rozhraní, takže návštěva těchto míst může být hodně zajímavá pro prodejce i pro individuální zájemce, pokud ovšem proklouznou do VIP zóny.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 08.10, 2008  
Mnoho uživatelů letos vystavuje notebooky spíše jako doplňkový sortiment, ale dva významní výrobci připravili skutečně zajímavé expozice, kde notebooky hrají hlavní roli. Jedná se ASUS a LENOVO. Zajímave je, že jejich expozice se spíše doplňují než aby si konkurovaly. Oslovují totiž zcela odlišené skupiny zájemců. Dále se v článku podíváme na největší LCD televizi a několik dalších zajímavostí.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.10, 2008  
Pomiňme oficiální členění veletrhu a v zásadě může tvrdit, že až na výjimky je DIGITEXU věnován pavilon "B". V pavilonu "C" nalezneme spíše herní záležitosti, i když výstava ASUSu je fantastická a řady špičových notebooků budí zaloužený zájem. Věci, které patří k mobilitám ovšem nalezneme i v "invexovém" pavilonu "V" a není jich zrovna málo. V tomto článku si tedy popíšeme vše, co jsme objevili a o čem si myslíme, že by mělo patřit dohromady.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.10, 2008  
Dnes začíná mezinárodní veletrh informačních technologií Invex a současně další dva veletrhy zaměřené na spotřební elektroniku, digitální fotografii a tak podobně. My u toho samozřejmě nebudeme chybět!


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 06.10, 2008  
Příští týden, tj. v termínu od 6.10. do 9.10.2008 se koná na brněnském výstavišti BVV a.s. další ročník veletrhu informačních technologií INVEX 2008. Současně se konají i veletrhy DIGITEX, INTERKAMERA, FRANCHISE Meeting Point a JOB FAIR. Návštěvním mátedy možnost ve 4 dnech absolvovat přehlídku nejmodernějších techlologií z různých oborů nebo získat informace o obchodech a pracovních příležitostech.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.5
Autor : Josef Tkáč - 29.09, 2008  
Na Internetu se objevilo video, které ukazuje mnohem lepší způsob psaní na sotfwarových klávesničkách. Technologie Swype asi nebude mít jednoduchou cestu k výrobcům přístrojů, ale podle toho co umí, by se mohl stát oblíbeným u uživatelů.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.09, 2008  
Golfové simulátory a hry s golfovou tématikou jsou oblíbené asi jako sám golf. Hra Golden Tee Golf je tedy určena pro fanoušky golfu i ty, kteří na skutečném greenu ještě nikdy nestáli, ale hra samotná se jim líbí.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 03.09, 2008  
Herní novinka od společnosti Astraware se jmenuje Insaniquarium Deluxe a je určena pro přístroje s PalmOS a Windows Mobile včetně Smartphone. Hra slibuje skvělou zábavu na mnoho hodin hraní, takže nudit se asi nebudete.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Michaela Dudíková - 07.08, 2008  
Nemusíte kupovat žádný hardwarový doplněk a přece můžete na svém mobilním přístroji poslouchat rádio. Jen potřebujete dobré připojení k Internetu a aplikaci jako je třeba Mundu Radio v1.0.

  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 06.08, 2008  
Jsou činnosti, které je lépe provádět na pohodlnějším zařízení, než jsou kapesní pošítače s dotykovým, ale většinou malým displejem a často příjde vhod i velká klávesnice a myš. Existuje spousta "pomocných" programů, které mobilnímu uživateli zpříjemní život. Některé z nich vám dnes ukážeme. Mnohé jsou nejen pro Windows Mobile, ale i pro Palmy a další mobilní přístroje.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 09.07, 2008  
Pro PalmOS i Windows Mobile (včetně smartphone) připravila společnost Astraware novou a dodejme, že velmi podařenou hru typu puzzle, která může zaujmout všechny členy rodiny od školáků až po dospěláky.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Michaela Dudíková - 12.06, 2008  
Představovat nejoblíbenější přehrávač multimediálních souborů na platformě PalmOS i Windows Mobile asi nemá smysl. Který jiný produkt v této oblasti se může pochlubit podporou 15ti jazyků a hlavně nejširší podporou různých formátů? Asi žádný. Není tedy divu, že program má tak velkou oblibu mezi uživateli.

  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 12.05, 2008  
Plastelína se osvědčila jako skvělý materiál pro animované filmy a vypadá to, že se uchytí i v mobilních hrách. To si jistě myslí i společnost Astraware, která jako známý vydavatel her pro "naše" přístroje vydala skvělou plastelínovou 3D střílečku. Hra je dostupná pro PalmOS i Windows Mobile a Smartphone. Pojďte ji vyzkoušet!

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Michaela Dudíková - 22.04, 2008  
Desktopvý program BlueSender 2.4 by mohl nejvíce zajímat prodejce, ale svoje využití by mohl najít i v řadě institucí nebo v turistickém oboru. Celkem šikovná záležitost, ale také může obtěžovat nebo dokonce být nebezpečná. Přesto stojí za pozornost.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 02.04, 2008  
118 článků (5 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund