Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6382
Komentářů: 1723

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Keezy je aplikace zatím pouze pro iOS, která dovolí tvořit zvukové a hudební zázraky téměř každému. Možná nemusí mít ani pověstný hudební sluch. Aplikace je ke stažení zdarma a lze ji provozovat na iPhone, iPad a iPod touch s iOS 7.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 12.11, 2013  
CASIO známe jako japonského výrobce elektroniky, který produkuje vše od kalkulaček až po fotoaparáty, mobily a další zařízení. Rozsah jeho působnosti je ovšem větší, takže znalé asi nepřekvapí jeho angažovanost v hudebním průmyslu.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 04.11, 2013  
Fantastical 2 je nové PIM centrum pro přístroje s iOS 7. Obsahuje kalendář, poznámky a úkoly, ale také řadu dalších možností, témat a tak podobně. Pokud hledáte jednu alternativní aplikaci, která by uměla nahradit systémové prostředky, může být tento program pro vás zajímavý.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 31.10, 2013  
Je to na první pohled jednoduché a výsledky vypadají skvěle. Program Seene je určen pro iPhone a iPADy a i když máte jinou platformu, můžete se alespoň pokochat pohledem na nejvydařenější 3D animace. Aplikace je ke stažení zdarma.
  Komentáře (146) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 15.10, 2013  
Oyster for iPhone je něco jako Netflix, Spotify nebo Deezer, ale pro eknihy. Za měsíční poplatek 9.95 USD získá uživatel neomezený přístup do knihovny, která již nyní má přes 100.000 knih v elektronické podobě!
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 06.09, 2013  
Mobilní aplikace Fox Deals představuje moderní nástroj, který vám usnadní orientaci v bohatém životě současných měst. V aplikaci si sami zvolíte kategorie, které vás osobně zajímají. Vybírat můžete z mnoha různých oborů včetně obchodů, restaurací, služeb či kulturních událostí. (PR článek)
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.07, 2013  
Společnost Apple nyní vydala iOS 7 beta 2 a vy se můžete podívat na novinky v čerstvém videu.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 25.06, 2013  
Dnes se v Praze uskuteční oficiální představení multimediální interaktivní digitální verze oblíbené knížky pro předškolní děti „Jak Krtek ke kalhotkám přišel“ pro iPAD.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 20.06, 2013  
Za necelých 50 Euro můžete mít vynikající řešení energetických potřeb pro iPhone 5. Jmenuje se NuCharge a kromě užitné hodnoty přináší i eleganci, jakou ostatně od doplňku pro iPhone mnozí očekávají.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 12.04, 2013  
Společnost Veolia Voda připravila v rámci projektu Čerstvá kohoutková? Stačí říct! novou iPhone aplikaci pro vyhledání nejbližší kavárny či restaurace, ve které vám nabídnou vodu z kohoutku.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 21.03, 2013  
Není to úplná novinka, že pro tablety od Apple jsou aplikace, kterými můžete zabavit svoje domácí mazlíčky, ale na novém videu se můžete podívat, jak si hru s iPADem užívají gambleři ve fraku - tučňáci!
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 18.03, 2013  
Herní pecka Angry Birds od společnosti ROVIO se konečně dočkala bezplatného přístupu, takže pokud máte mobilní zařízení s operačním systémem iOS od Apple, můžete začít stahovat!
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 08.03, 2013  
Česká aplikace WarrantyList v1.0 umožňuje přehledný záznam záručních listů s oznámeními vypršení záruky. Program tím řeší problém ztracených nebo založených dokumentů k různnému zboží, spotřebičům a tak podobně.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 21.01, 2013  
PRAHA, 3. prosince 2012 – Společnost Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, uvedla na trh Autodesk FormIt, novou mobilní aplikaci zdarma*, která umožňuje stavebním profesionálům vytvářet, analyzovat a sdílet nové nápady a tvary. Aplikace, vyvinutá pro zařízení iPad, umožňuje uživatelům nejrůznějších úrovní odbornosti digitálně zachytit stavební nápady s podporou postupů Building Information Modeling (BIM) v nejranějších fázích tvorby návrhu.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 03.12, 2012  
Naši kamarádi připravili velmi pěknou aplikaci pro iPhone, která je určena zejména rybářům, ale napadly nás i jiné možnosti využití. Program FishDiary primárně slouží k zaznamenávání úlovků a samozřejmě i k následnému vzpomínání na úlovky, tj. prohlížení a chlubení se ostatním.
  Komentáře (324) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 12.11, 2012  
Pro iPhone a iPADy je nyní dostupná nová verze vynikající aplikace WordPress v3.1, kterou ocení všichni, kdo mají vlastní stránky nebo blog založené na redakčním systému WordPress. Aplikace pro iOS je k dispozici zdarma.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 10.08, 2012  
Horká novinka bude oficiálně představena dnes večer, a to v Yerba Buena Center v San Francisco, kde ji uvede sám legendární Steve Jobs. Několik hodin před tím ovšem unikly první informace a dokonce i "živé" fotografie. Tablet se údajně bude jmenovat iPad a měl by být novou generací mobilních počítačů.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 27.01, 2010  
Lotus Notes je v amerických firmách standard a tento komunikační systém používá i řada evropských společností. Klient pro iPhone je tedy správným krokem k ovládnutí firemního prostoru a může Apple přinést mnoho nových zákazníků.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.08, 2008  
Dosti polemický nadpis vypadá jako pokus vyvolat flameware, ale vzhledem k tomu KDO toto tvrdí, můžeme věřit v racionální jádro takového názoru. Autorem výroku je totiž pan John Carmack!


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 06.08, 2008  
Na Internetu se objevila šeptanda o barevných provedeních iPhone 3G. Ďábelsky červený model se nám moc líbil. Ukazuje se, že Apple má ještě mnoho dalších možností , jak zvýšit atraktivitu svých modelů, které si ani nyní nemohou stěžovat na nezájem potenciálních zákazníků.

  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 31.07, 2008  
CES 2007 je plný překvapení, ale ve stejném období se koná i další výstava MacWorld 2007 v San Francisco (USA) a právě odtud přichází senzační zpráva - Apple iPhone je na světě! Toto čekal asi málokdo. Dlouho očekávaný multimediální komunikátor společnosti Apple byl oficiálně představen. Přinášíme vám podrobnosti, reálné fotografie, ceny i přibližné termíny dostupnosti. Mobilní svět má nového krále!
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.5
Autor : Josef Tkáč - 10.01, 2007  
Elektronika jako součást oblečení se objevuje stále častěji a lze předpokládat, že tento trend bude v dalších letech jen posilovat. Dnes se podíváme na doplněk, který je určen pro uživatele populárních přehrávačů iPOD společnosti Apple.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.11, 2006  
72 článků (3 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.42 sekund