Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6310
Komentářů: 1592

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Operační systém Windows Mobile 6 Standard je základem chytrého telefonu ASUS M530w, ale ASUS přidal i několik dalších užitečných aplikací, které stojí za zmínku. Ovládání je pochopitelně jiné než u komunikátorů, ale to je věc dostatečně známá, která navíc potenciálním zájemcům o tento typ přístrojů vyhovuje více než používání dotykového displeje. Tzv. "chytré telefony" jsou již od počátku optimalizovány pro ovládání jednou rukou.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 04.12, 2007  
Společnost ASUS připravila svůj první Smartphone s Windows Mobile 6 Standard na palubě. Je to tedy přístroj bez dotykového displeje, ale s pevnou QWERTY klávesničkou. Koncepce podobná některým modelům od Motoroly, Samsungu nebo Palm Centro. Prohlédněte si s námi nejnovější přístroj ASUSu.


  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 03.12, 2007  
V předchozí části seznámení (preview) s digitálním fotoaparátem HP Photosmart R937 jsme si prohlédli komponenty balení a z blízka jsme si prohlédli konstrukci samotného fotoaparátu. V této části se budeme věnovat ovládání pomocí dotykového displeje a okrajově i na našim krátkým a čistě amatérským zkušenostem z focení.


  Komentáře (153) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 27.11, 2007  
Palmserver není tím správným místem pro recenze digitálních fotoaparátů. Problematice "digitálů" se věnujeme jen velmi okrajově. Občas uvedeme nějaký digitální šperk nebo se zmíníme o integrovaných kamerách v PDA, komunikátorech nebo chytrých mobilech. Dnes uděláme výjimku a podíváme se na nejnovější digitální fotoaparát z produkce Hewlett-Packard.


  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 26.11, 2007  
Minulé části recenze E-TEN glofiish X800 obsahovaly prohlídku komponent balení, podrobnou pohlídku samotného přístroje i jeho technickou specifikaci. Nyní je tedy na ředě softwarová výbava a hned na úvod můžeme slíbit velké překvapení, protože tak bohatá nadílka se hned tak nevidí


  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 23.11, 2007  
Tím, že je iPOD touch extrémně jednoduchý na ovládání, může snadno vzniknout dojem, že jeho možnosti jsou také jednoduché nebo dokonce velmi omezené. To by ovšem nebyla vůbec pravda. I zde je dostatečný prostor pro "hračičky" a individuální připůsobení podle potřeb uživatele.


  Komentáře (133) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 23.11, 2007  
Každý kapesní počítač je tak užitečný je software, který dokáže používat. iPOD touch dostal do vínku jen několik základních programů, ale ty jsou navrženy velice dobře z hlediska užitečných funkcí i ovládání. Na další aplikace si sice uživatelé budou muset chvíli počkat, ale již nyní se jim dostává do rukou přístroj, který toho dokáže poměrně hodně.


  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.66
Autor : Josef Tkáč - 22.11, 2007  
Nejlépe vybavený model komunikátoru s Windows Mobile 6 má všechny předpoklady přiblížit se k představě pověstného "přístroje snů", tedy alespoň co se týče funkčních záležitostí. Podívejte se s námi, jak se tento špičkový model E-Tenu povedl a zda splňuje i vaše představy.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 21.11, 2007  
Komunikátory zažívají svůj boom, výrobci se předhánějí v tom, kdo vyrobí model s lepší výbavou. To co bylo ještě před rokem nebo rokem a půl snem, je dnes běžnou realitou. Nároky uživatelů stoupají a je mnoho těch, kteří chtějí mít ve svém komunikátoru - "všechno". Právě pro takové náročné uživatele je určen model E-Ten Glofiish X800, který je právem považován za absolutní špičku ve vybavenosti.


  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.11, 2007  
Kapesní počítač Apple iPOD touch lze bez přehánění označit za tzv. "digitální šperk". Špičkový design a elegantní provedení z chromovaného kovu ovšem zdaleka nejsou to jediné, co tento neobvyklý přístroj může nabídnout svým uživatelům. Kromě skutečně revolučního ovládání má přístroj špičkový displej a kvalitní i když v základu trochu skromné softwarové vybavení.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 20.11, 2007  
Měli jsme možnost vyzkoušet kapesní počítač od společnosti Apple, který má stejné ovládání jako proslavený iPhone. Zveme vás na prohlídku tohoto neobvyklého přístroje, který se nedávno začal prodávat i v ČR. Můžete sami posoudit, jetli tvrzení o revolučním způsobu ovládání jsou pravdivá a jestli iPOD touch a potažmo i iPhone mají co nabídnout.


  Komentáře (293) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.33
Autor : Josef Tkáč - 19.11, 2007  
Kapesní počítače společnosti Asus se tradičně vyznačují bohatou softwarovou výbavou, která je vždy šitá na míru určení konkrétního modelu. Nejinak tomu je i v případě Asusu P735. V současné konkurenci je podobný přístup spíše vzácností.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 24.08, 2007  
Precizní zpracování bylo vždy silnou stránkou kapesních počítačů a komunikátorů od Asusu. Model P735 není výjimkou a oproti předchozímu P535 přináší další jemné "vyladění" vzhledu. Obecně patří spíše k rozměrově menším přístrojům a i přes hranatější provedení působí velice kultivovaně a elegantně.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 23.08, 2007  
Společnost Asus je jednou z nejaktivnějších ve vývoji a produkci kapesních počítačů a komunikátorů. Během posledních let má na kontě řadu zajímavých přístrojů a čtenáři Palmserveru měli tu výhodu, že se s novými modely v mnoha případech mohli podrobně seznámit jako první. To se týká i nejnovějšího komunikátoru Asus P735, který nabízí podporu bezdrátových sítí 3G a mnoho dalšího.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 22.08, 2007  
S novou verzí Dynavix 7 přichází na trh i osobní navigační jednotka PND Dynavix Theta. Jedná se o přístroj, který zaujme především svým velkým 4" displejem, ale i provedením, které vypadá luxusně a nabízí i poměrně neobvyklou robustnost.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 06.06, 2007  
V závěrečné části recenze dokončíme prohlídku možností operačního systému Windows Mobile 6 a některých dodávaných aplikací. Nakonec provedeme celkové zhodnocení mobilního telefonu HTC S710.


  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.05, 2007  
V předchozí částech recenze jsme HTC S710 mnohokrát pochválili, ale nyní si neodpustíme kritiku. Na druhou stranu vás seznámíme s novým operačním systémem, který si některých ohledech vede překvapivě dobře.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 02.05, 2007  
Jako jedni z prvních vám přinášíme podrobnou recenzi "chytrého mobilu" HTC VOX, který nabízí zcela novou koncepci s výsuvnou klávesničkou typu QWERTY a mnoho dalšího. Jde o neobyčejný přístroj s velmi podařeným designem. Mobil působí luxusně a při tom prakticky.
  Komentáře (131) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 30.04, 2007  
HTC S710 patří k velice zajímavým modelům, a to hned z několika důvodů. Je to první přístroj s novým operačním systémem, má výsuvnou QWERTY klávesnici a je celkově velice zdařilý. Nyní se podíváme na některé detaily blíže.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.66
Autor : Josef Tkáč - 30.04, 2007  
V poslední části recenze vás seznámíme s našimi zkušenostmi, které jsme získali během testování tohoto komunikátoru.
  Komentáře (27) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 19.03, 2007  
V této části recenze se seznámíme se softwarovou výbavou komunikátoru Asus P535. Je neobvykle bohatá, což jistě potěší potenciální zájemce o koupi komunikátoru Asus P535, kteří tak ušetří za dodatečný nákup programů.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.25
Autor : Josef Tkáč - 16.03, 2007  
V druhé části recenze si prohlédneme komunikátor Asus P535 podrobně. Seznámíme se z jeho parametry a necháme se překvapit hardwarovou výbavou. Obstojí v dnešní těžké komkurenci?
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.8
Autor : Josef Tkáč - 15.03, 2007  
Nejnovější komunikátor společnosti Asus Computer přichází z oblíbenou kompaktní koncepcí a vestavěným přijímačem GPS. Naši čtenáři mají opět jako první na českém Internetu možnost se s tímto přístrojem seznámit podrobněji.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.4
Autor : Josef Tkáč - 14.03, 2007  
Elegantní provedení přístroje, slušné parametry a bohatá softwarová výbava jsou jistě důležité pro rozhodování potenciálního zájemce o HP iPAQ rx5940, ale jak je to v praxi? Neliší se marketingová chvála a "papírové" údaje od skutečnosti?
  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 21.02, 2007  
Řada výrobců je schopna připravit kvalitní zařízení s parametry, které si aktuálně žádá trh, ale v zájmu snížení ceny a větší konkurenceschopnosti zapomene na kvalitní softwarovou výbavu. Podívejte se s námi, jak je na tom HP iPAQ rx5940.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 20.02, 2007  
58 článků (3 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.41 sekund