Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6310
Komentářů: 1592

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Nová řada iPAQů zaujala veřejnost nejen výbavou, která snad kromě 2GB ROM u nejvyššího z modelů rx59xx není ničím výjimečná, jako spíše netradičním a velmi elegantním provedením designu. Použití nových, vysoce lesklých povrchů a neobvyklé vínově červené barvy, kombinované s chromovanými ovládacími prvky bylo možná trochu odvážné, ale přineslo své ovoce. Přístroje patří k tomu nejhezčímu, co se za posledních pár let objevilo v oboru kapesních počítačů.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 15.02, 2007  
Přístroj je představitelem čistokrevných PDA, která mají slušnou výbavu bezdrátovými technologiemi, operační systém Windows Mobile 5.0 for PocketPC, kvalitní GPS přijímač a další zajímavé parametry. Společnost Hewlett Packard tak pokryla část trhu GPS PDA a oslovila náročnější zákazníky. V dnešní části recenze se podrobněji podíváme na obsah balení a většinu komponent.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 14.02, 2007  
Poslední díl recenze komunikátoru hw6815 přináší uživatelské zkušenosti, které se nám podařilo zaznamenat za téměř 3 týdenní testovací dobu. Dovíte se, jestli si přístroj zaslouží chválu i dalších oblastech svých vlastností a provedeme závěrečné vyhodnocení.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 29.11, 2006  
Z předchozí části recenze by se mohlo zdát, že konstruktéři se soustředili jen na design a komunikátor bude patřit k tzv. "stylovým" přístrojům, kde vzhled je důležitější než funkce. To ovšem není pravda a v této části si ukážeme, že hardwarová i softwarová výbava jsou na slušné úrovni.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 28.11, 2006  
V první části recenze si podrobně prohlédneme všechny komponenty balení a také samotný komunikátor. Jde o přístroj, který vzbuzuje pozornost zejména svým vzhledem, ale ani jeho hardwarová výbava není k zahození, pokud uživatel nutně nepotřebuje 3G technologie.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 27.11, 2006  
Poslední díl recenze HTC TyTN přináší uživatelské zkušenosti, které se nám podařilo zaznamenat za cca 3 týdenní testovací dobu. Dovíte se o drobných potížích, ale i výhodách tohoto špičkového komunikátoru.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 21.11, 2006  
Komunikátor HTC TyTN byl vyvinut hlavně jako nástroj pro práci, a to pro ta nejnáročnější využití. Jeho extrémně bohatá hardwarová výbava dovoluje velmi mnoho a software poskytuje základní podporu pro potřeby většiny uživatelů, kteří dávají přednost platformě Windows Mobile.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.11, 2006  
Tento komunikátor si ještě před svým oficiálním uvedením vysloužil označení „král komunikátorů“, za což vděčí především své bohaté hardwarové výbavě a podařené konstrukci, které se dá vytknout jen máloco. Podívejte se s námi podrobněji na tento mobilní skvost, který se stal snem mnoha potenciálních zákazníků. V první části recenze si prohlédneme všechny komponenty balení a také samotný komunikátor.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.75
Autor : Josef Tkáč - 16.11, 2006  
58 článků (3 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.62 sekund