Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6382
Komentářů: 1723

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Ve dvoudílné recenzi aplikace SmartMaps Navigator 3.3.4 se seznámíme s navigační aplikací, která trochu vybočuje z běžného pojetí "automobilových navigací" a nabízí vlastní, originální a rozhodně užitečné řešení, které může plnit úkoly standardní navigace, ale také může být vynikajícím nástrojem pro turistiku v mnoha jejich podobách.


  Komentáře (20) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 16.06, 2008  
Naše recenze se chýlí k závěru. V minulých dílech jsme si prohlédli přístroj, jeho softwarové vybavení a základní možnosti nastavení. V poslední části se seznámíme s nejnovější verzí navigace od společnosti MapFactor - Pocket Navigator 8, a to ve variantě pro PND.


  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.05, 2008  
Minule jsme si prohlédli technické parametry, okomentovali fyzické vlastnosti PND Actis 3 a také jsme se zabývali instalací navigace do automobilu. V této části se podíváme, co Actis 3 nabízí po softwarové stránce. Není toho málo, protože přístroj kromě navigace zastane i roli mobilního přehrávače multimédií. Zveme vás na krátkou prohlídku.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 21.05, 2008  
V minulé části jsme si podrobně prohlédli všechny komponenty balení a také samotný PND Actis 3. Zaujal nás neobvyklý, ale výborně řešený držák, luxusní stylus a praktická čtečka karet. S nekterými doplňky se setkáme i v druhé části recenze.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 20.05, 2008  
Česká společnost MapFactor nedávno uvedla novou verzi svého navigačního software Pocket Navigator, která je označena pořadovým číslem 8. S uvedením nové verze došlo k příchodu PND (Personal Navigation Device) Actis 3 Evropa a my vám tento přístroj i s novou verzi navigačního systému předvedeme. Velkým lákadlem nového produktu je 3letá garance bezplatného upgrade mapových podkladů!


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 19.05, 2008  
V poslední části recenze si prohlédneme uživatelské prostředí Dynavix 7 v 2.3, nainstalujeme Dynavix Delta do vozidla a uděláme si krátký testovací výlet. Na konec provedeme závěrečné zhodnocení této navigace.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 17.04, 2008  
V této části se podrobně seznámíme s novými funkcemi poslední vydané verze navigačního systému Dynavix 7 a není jich zrovna málo. Číslo za desetinnou tečkou v označení verze v2.3 by spíše ukazovalo na menší facelift, ale změny jsou zásadního charakteru a samozřejmě k lepšímu. Podle našeho názoru by si tato verze zasloužila celočíselné označení. Pro majitele PDA a Smartphones, kteří mají zakoupenou licenci na Dynavix 7, je k dispozici upgrade na tiuto verzi. Takže pozornost tomuto dílu recenze by měli věnovat i oni.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 16.04, 2008  
Dynavix Delta je zařízení, které nenabízí jen navigační služby, ale nahradí i multimediální prohlížečku, čtečku karet nebo flash disk. Podívejte se s námi na parametry přístroje a na to, jak dovede pobavit.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.5
Autor : Josef Tkáč - 15.04, 2008  
Nedávno uvedla společnost Telematix svoje další PND - Dynavix Delta. Jedná se o nejvyšší model nabídky společnosti a my vám nabízíme podrobné seznámení jak s přístrojem, tak s novou verzí navigačního systému.


  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 14.04, 2008  
V dnešní části se podíváme na nastavení HP iPAQ 316. Přístroj má poměrně mnoho voleb, což umožňuje uživateli optimální nastavení vlastností přístroje. Jak jsme již uvedli v předchozích částech, PND má širší funkční záběr, než je obvyklé a tomu také odpovídají možnosti nastavení.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.02, 2008  
Naše recenze pokračuje a my se konečně dostáváme k softwarovému vybavení, které představuje sadu přidaných programů. I zde HP iPAQ 316 vyniká nad běžnou konkurencí a nabízí neobvykle široký soriment aplikací pro užitek i zábavu. Tak trochu se tím přibližuje kapesním počítačům, i když jen zlehka. Ostatně, přesvědčte se sami.


  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 06.02, 2008  
V předchozí části recenze jsme si podrobně prohlédli HP IPAQ 316, provedli jeho instalaci do interiéru automobilu a seznámili se s jeho hardwarovými parametry. Dnes se podíváme na to, co nabízí v oblasti softwarového vybavení. Rozhodně toho není málo. Jako navigace pro náročnější uživatele patrně bude představovat nový etalon "povinných" vlastností i pro konkurenci.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 05.02, 2008  
S potěšením vám představujeme nejnovější GPS navigaci na trhu a historicky první přístroj typu PND (Personal Navigation Device) společnosti Hewlett Packard. Jedná se o produkt určený i pro český trh, takže samozřejmostí je česká lokalizace. Mimo mnoho jiných zajímavých vlastností, se kterými vás postupně seznámíme, je jednou z hlavních "vychytávek" přístroje implementace 3D technologie v podobě renderovaných trojrozměrných budov a také Bluetooth pro spojení přístroje s vašim mobilem nebo komunikátorem. V článku se také dovíte, kolik bude navigace stát na českém trhu.
  Komentáře (15) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 04.02, 2008  
V první části recenze jsme si podrobně prohlédli kompletní výbavu PND HP iPAQ 316 Travel Campanion a nyní se již budeme věnovat samotnému přístroji. Podíváme se na něj zblízka, ověříme oficiální technickou specifikaci a na závěr provedeme instalaci do automobilu.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 04.02, 2008  
Praktické zkušenosti jiných uživatelů s konkrétní navigací jsou asi to nejdůležitejší, co většinou rozhoduje při koupi. Dnes vám tedy nabídneme naše zkušenosti, po cca 1100 km testování.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.12, 2007  
Řada přístrojů typu PND nabízí nejen svoji hlavní funkci, tj. satelitní navigaci, ale i funkce multimediálních přehrávačů. Podívejte se s námi, co dovede PND Dynavix Omega, resp. jaké možnosti a funkce mu výrobce dal do vínku.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 19.12, 2007  
Dynavix Omega je další PND z nabídky společnosti Telematix a již dopředu můžeme říci, že se jedná o funkčně nejvyšší model, který nabízí dynamickou navigaci pomocí modulu TMC-RDS.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 18.12, 2007  
V dnešní části shrneme naše zkušenosti z testování PND Dynavix Tau. Prozatím jsme přístroj chválili v oblasti výbavy a provedení, ale ještě více v oblasti softwarového vybavení. Jak asi dopadne při plnění hlavního úkolu, tj. navigace?


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.12, 2007  
Některá zařízení typu PND umí nečekané kousky. Mnohdy je překvapením, jak poměrně levný přístroj dokáže zaujmout svými možnostmi. To je i případ Dynavix Tau. Sami jsme původně neočekávali nic jiného než samotnou navigaci, ale přístroj toho umí mnohem více.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 06.12, 2007  
Před časem se v nabídce společnosti Telematix objevil nový navigační přístroj typu PND - Pesonal Navigation Device. Zveme vás na seznámení s tímto zajímavým zařízením, které by se díky svým vlastnostem a poměrně příznivé ceně mohlo stát zajímavou volbou pro ty, kteří hledají vhodnou navigaci do automobilu.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 05.12, 2007  
Dostali jsme k prohlídce předprodukční verzi BOR 2.5 a v článku se vás velmi krátce pokusíme seznámit s hlavními novinkami, které přináší. Podívejte se s námi na přepracované uživatelské prostředí a nové funkce, kterými překvapí stávající uživatele, nové zájemce o GPS a pravděpodobně i konkurenci.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 24.10, 2007  
Nová verze českého navigačního systému přichází s podporou nových operačních systémů, s aktuálními mapovými podklady od společnosti TeleAtlas, s lepším importem uživatelských databází a s řadou dalších vylepšení včetně dopravních zpráv systému TMC-RDS.


  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 09.07, 2007  
Dynavix Theta nabízí 4" LCD displej s rozlišením 480 x 272 pixelů a integrovaný přijímač GPS SiRF Star III LP. V kombinaci s navigačním systémem Dynavix 7 Holiday jde o pohodlný nástroj pro navigaci v osobním nebo firemním automobilu.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.06, 2007  
48 článků (2 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.40 sekund