Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6382
Komentářů: 1723

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Zapomeňte na starosti s čistírnou, balením kufrů a obav o zavazadla na cestách. Jednoduše vše svěřte službě DUFL a ta se o vše postará! Aplikcae je dostupná pro Android a iPhone.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 23.07, 2015  
Aplikace Knihovna v1.0 asi potěší pouze obyvatele hlavního města, ale těm se samozřejmě může hodit, pokud si rádi půjčují knížky v městské knihovně.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 21.07, 2015  
Aplikace, kterou musíte mít! Pochází od Microsoftu, je ke stažení zdarma, vyžaduje Android 4.4 a vyšší a užijete si s ní spousty zábavy! Pojďte se podívat, co umí.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.07, 2015  
Na Google Play se objevila nová zajímavá aplikace České hory pro Android 4.1 a výše, ale je dostupná i pro iPhone. Je ke stažení zdarma a potěší zejména české rodiny s dětmi, které se o prázdninách vydají poznávat krásy naši vlasti.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 14.07, 2015  
V pátek se objevila aktualizace poštovní aplikace Inbox by Gmail pro Android 4.1 a vyšší. Mezi hlavní novinky patří nové dva widgety. Aplikace samotná je dostupná i pro iOS.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 13.07, 2015  
Populární kalendářovou aplikaci Sunrise před časem koupil Microsoft a jak se dalo očekávat, pořádně ji vylepšil, takže nyní je aplikace kompatibilní nejen s Outlookem, ale také s Office 365. Sunrise je dostupný zdarma pro Android a iOS.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 10.07, 2015  
Disney právě uvedl oficiální aplikace Star Wars pro iOS a Android. Aplikace využívají rozšířenou realitu (Augmented reality) a samozřejmě nabízejí i různé bonusy z legendární filmové ságy. Zveme vás na prohlídku.
  Komentáře (18) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 09.07, 2015  
Aplikace Live screen streaming je určena hlavně hráčům, kteří chtějí zaznamenat na video průběh hry na mobilu nebo tabletu s Androidem, ale pochopitelně může být využita i pro jiné účely.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 08.07, 2015  
Aplikace Fusion 360 je ke stažení zdarma a je dostupná pro mobily a tablety s Android OS 4.0.3 a výše, ale také pro iPhone a iPady od Apple. Uplatní se ve firmách, které pracují s 3D návrhy objektů, ale vyzkoušet ji může každý.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.07, 2015  
Nová verze Solid Explorer 2.0 vylepšuje vzhled populárního souborového správce, ale přidává i nové funkce a dokonce i jednu směšnou vychytávku, která je skryta v nastavení.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 02.07, 2015  
YouTube umí 360tistupňová videa již nějakou dobu. Dají se prohlížet na PC, ale nejlepší to je na Androidu, kde se místo myši prostě použije polohový senzor a výsledkem je mnohem přirozenější efekt. Vyzkoušejte si to s námi.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 30.06, 2015  
Aplikace Weather Timeline se od ostatních mobilních rosniček odlišuje zejména originálním nápadem s časovou osou. Mimo to přichází v Materiál designu a nabízí příjemné ovládání a přehledné zobrazování informací.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 26.06, 2015  
Emailová služba od Seznamu má novou verzi klienta pro Android. Ta umí tzv. "multiúčty", takže pokud máte více vlastních e-mailových účtů pro různé příležitosti, už je můžete snadno přepínat bez nutnosti nekonečného odhlašování a přihlašování.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.06, 2015  
Jedete na hory? To se vám může hodit speciální aplikace od horské služby, která v případě problémů může zachránit zdraví nebo dokonce i život! Zveme vás na krátkou recenzi.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.06, 2015  
Aplikace Todoist: To-Do List, Task List byla vybrána jako nejlepší program na Google Play v roce 2014. Nyní dostala velkou aktualizaci, která ji podstatně proměnila. Kromě Androidu je dostupná také pro iPhone, Windows Phone a funguje i na dalších 12ti platformách!
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 24.06, 2015  
Gamesome Frontend je opravdu speciální aplikace, jakých mnoho nenajdete. Je určena pro fanoušky her, které vyžadují emulátor konzole nebo jiného systému. Tato utilita je určena vyloženě zkušeným fajnšmekrům!
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 24.06, 2015  
Aplikace Screen Shift je bezplatná utilita pro změnu parametrů displeje. Ideální udělátko pro mobilní kutily a fajnšmekry! Aplikace vyžaduje Android OS 4.3 Jelly Bean.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 22.06, 2015  
Aplikace Intel® Remote Keyboard pochází přímo od firmy INTEL a je ke stažení zdarma. Vyžaduje Android 4.0 a vyšší a je určena spíše pro mobilní kutily a zkušenější uživatele.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 22.06, 2015  
Jste sami nebo jen hledáte někoho, kdo by s vámi chodil venčit vašeho čtyřnohého parťáka? V tom by vám mohla pomoci pejskařská seznamka Tindog, která je dostupná pro Android a iOS.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 19.06, 2015  
Aplikace Callistics je určena pro Android OS 2.3 a výše a je ke stažení zdarma, i když v aplikaci jsou nákupy za cca 45 Kč. Podle našeho soudu stojí za pozornost, protože nabízí velmi praktické služby pro každého uživatele.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 18.06, 2015  
BitTorrent včera vydal novou aplikaci Shoot, která je zdarma dostupná pro Android, iPhone a Windows Phone. Funguje opravdu luxusně a kromě samotné aplikace nepotřebuje ani kabel, ani připojení k Internetu.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 17.06, 2015  
Společnost Adobe uvádí megaporci novinek pro smartphone a tablety s Android OS. Jedná se o Adobe Photoshop Mix, Adobe Brush CC, Adobe Color CC a Adobe Shape CC. Aplikace jsou ovšem dostupné i pro iPhone a iPady.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 16.06, 2015  
Existuje několik docela dobrých důvodů, proč místo nativního YouTube použít českou aplikaci HandyTube Player od pana Marka Novotného. Aplikace je ke stažení zdarma a vyžaduje Android 4.0 a vyšší.
  Komentáře (17) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 12.06, 2015  
Od tvůrců populárního APUS Launcheru přichází do Google Play internetový prohlížeč - APUS Browser. Jeho úkolem je šetřit čas, FUP a baterii mobilu. Vypadá docela sympaticky.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 12.06, 2015  
Nová aplikace České tradice je určena zejména pro rodinnou turistiku a nabízí přehledy akcí a různých lidových zábav, skanzenů, muzeí a památek. Aplikace je zdarma a vyžaduje Android OS 4.0 a vyšší.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.06, 2015  
1467 článků (59 stránek, 25 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.93 sekund