Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6609
Komentářů: 2019

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Nová česká aplikace SleepWin je budík do mobilu s doplňkem pro sledování pohybu a nahrávání zvuků během spánku. Data zapisuje do grafů a umí i další pěkné věci. Aplikace je ke stažení zdarma.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 06.11, 2014  
Nová česká aplikace MHD Praha od pana Jana Kalfuse přináší rychlé vyhledávání pražských spojů hromadné dopravy. Skvělá věc pro místní, přespolní i turisty. Pojďte si to vyzkoušet.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 05.11, 2014  
Vánoce se blíží a Štědrý večer tady bude již za 50 dní. Uteče to jako voda a jestli chcete mít nákup dárků pod kontrolou, můžete použít hezkou českou aplikaci Ježíškův zápisník od pana Petra Voborníka.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 04.11, 2014  
Microsoft uvedl aplikace Microsoft Health pro mobilní operační systémy Windows Phone, Android a iOS, které mají pomoci používat nový chytrý náramek zaměřený na fitness a zdraví.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 30.10, 2014  
Aplikace PhotoMath je svým způsobem hned dvojí rarita. Přichází totiž z platformy Windows Phone na platformu iOS (iPhone a iPad) a pro uživatele Androidu se jejich varianta teprve připravuje!
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 22.10, 2014  
Microsoft si Skype dost hýčká, protože to je jedna z podařených investic a také brána k milionům uživatelů. Populární multiplatformní služba ovšem měla do nedávna malou, ale nepochopitelnou chybku.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.10, 2014  
Mobilní aplikace PhoneMaps od firmy FREYTAG & BERNDT, která má pobočku i v České republice, je dostupná pro Android, iOS a nově také pro přístroje s Windows Phone. Pojďte se podívat, co všechno umí.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 13.10, 2014  
Ostravská multimediální a interaktivní výstava Svět techniky má svoje mobilní aplikace pro Windows Phone, Android OS a iPhone. Velký projekt, který má k technice přitahovat děti a mládež i rozšiřovat znalosti a obzory.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 08.10, 2014  
Česká aplikace Vlakové tabule od pana Jana Koberského je zdarma a funguje na zařízeních s Windows Phone 8 a výše. Velmi praktický program pro všechny, kdo alespoň občas jezdí vlakem a ocení užitečné informace. Existuje i alternativa pro Android a iOS.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.10, 2014  
Multiplatformní aplikace Flipboard přichází i na Windows Phone, resp. na přístroje s WP 8.1. Aplikace je ke stažení zdarma, takže si již můžete sami vyzkoušet, jak se varianta pro Windows Phone povedla.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.10, 2014  
Jablotron nyní nabízí aplikaci MyJablotron i pro mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone. Firma tím rozšířila řady svých potenciálních zákazníků. K dispozici jsou ovšem i varianty pro Android a iPhone/iPad
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 24.09, 2014  
Virtuální operátor Kaktus vydal svou firemní aplikaci pro uživatele s Windows Phone, ale k dispozici je aplikace i pro Android a Apple iPhone.
  Komentáře (34) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 24.09, 2014  
Microsoft uvedl zcela zdarma volné pokračování herní legendy Age of Empires - Castle Siege. Hra je dostupná ke stažení zdarma pro desktopová Windows 8.1 a mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone 8.x.
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 19.09, 2014  
Ze začátkem školního roku se některým studentům může hodit česká aplikace pro Windows Phone 8.1, která umí vypočítat kvadratické rovnice. Aplikace je k dispozici zdarma.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.09, 2014  
Oficiální aplikace Microsoftu se jmenuje IE Data Savings. Nejnovější verze vyšla v minulém týdnu, takže jde o poměrně novou věc.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.09, 2014  
Rekola je český "bikesharing", tj. služba která umožňuje si půjčovat nebo také sdílet kola a koloběžky v českých městech a neřešit jejich servis nebo parkování a vlastně ani vracení zapůjčeného kola. Velmi inspirativní věc, která se prosazuje postupně do dalších měst v České republice. Mobilní aplikace je dostupná zdarma pro Android, iOS a Windows Phone.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 01.09, 2014  
Vzhledem k současnému počasí jsme se rozhodli upozornit na novou verzi bezplatné aplikace Bouřky, která je určena pro Windows Phone 8 a 8.1.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 27.08, 2014  
Výraz kurz je možná až příliš silné slovo, ale aplikace Španělština od vydavatelů Paterových je prostě určena k výuce španělštiny. Aplikace je zadarmo a funguje na Windows Phone 8.1.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 26.08, 2014  
Jednoduchá kalkulačka pro řidiče a majitele aut, která spočítá spotřebu nebo rozpočítá náklady na jednotlivé osoby. Program pro Windows Phone 8.1 je ke stažení zdarma.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.08, 2014  
Rychlé a pohodlné hledání míst v České republice a na Slovensku, kde se děti i rodiče mohou bavit i něčemu prospěšnému naučit. Konec konců jsou prázdniny a doba dovolených, takže tato aplikace pro Windows Phone přichází jako na zavolanou.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 04.08, 2014  
Legendární komunikační program BlackBerry Messenger (BBM) od kanadské společnosti RIM přichází oficiálně na platformu Windows Phone a dokonce umí perfektně česky! Aplikace je ke stažení zdarma. Vyžaduje Windows Phone 8 nebo 8.1.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 01.08, 2014  
Sportovní Fitness náramky a klipy Fitbit patří mezi nejpopulárnější svého druhu. Sledují polohu, trasy, fyzické aktivity, spotřebu kalorií, spánek a mnoho dalších věcí, které souvisí se zdravým životním stylem. Dosud podporovaly pouze iPhone a Android. Nyní se podpora rozšířila i na Windows Phone.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 28.07, 2014  
V polovině července byla uvedena nové verze populárního programu WMM Jízdní řády v3.0.3, který uživatelům nabízí vyhledávání spojů MHD, vlaků a autobusů. Udělali jsme krátkou recenzi, v které si aplikaci můžete prohlédnout.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.07, 2014  
Mark Dzirasa je kouč osobního rozvoje, který se proslavil svou knihou 21 DNŮ o návycích a s tím souvisejících věcech. Aplikace INSPIRACE v kapse je dostupná zdarma pro všechny 3 uvedené platformy, přičemž varianta pro Windows Phone je nejnovější.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.07, 2014  
Aplikace Video Tuner od Microsoftu slouží k mobilním úpravám videí. Poměrně jednoduché, ale účinné funkce dovolují udělat z původního videa přesně to, co si uživatel přeje.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 10.07, 2014  
623 článků (25 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund