Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6477
Komentářů: 1794

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Co ti lidé ještě nevymyslí? Na Internetu se objevil projekt společnosti Takata, která jako producent bezpečnostních prvků do automobilů vyvinula společně s firmou Navigon speciální volant, který mění způsob používání navigačních systémů v automobilu.

  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 24.04, 2008  
Opakovaně potvrzujeme, že v jednoduchosti je síla i elegance. Kdo by neznal nepořádek a změť kabelů při nabíjení spousty různých mobilů, navigací, multimediálních přehrávačů a podobných mobilních záležitostí. Na Internetu jsme našli velmi sympatické řešení, které si šikovnější uživatel může sám vyrobit.


  Komentáře (633) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.04, 2008  
Na Internetu se objevily fotografie přístroje, který by se mohl stát snem všech, kteří občas provádějí nějaké prezentace, přednášky, ukázky a tak podobně. Zařízení se asi zalíbí obchodníkům, manažerům, lektorům nebo učitelům, ale svoji úlohu by mohlo velmi dobře zastat i na dovolené a při dalších příležitostech. Podívejte se s námi na podrobnosti.


  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 14.04, 2008  
Těžko říci jestli je tento doplněk kuriózní nebo skutečně skvělý, ale v každém případě je zajímavý. Posouzení necháme na vás. Třeba se vám zalíbí.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 09.04, 2008  
Už bývá nechtěným pravidlem, že energie vašeho mobilu, komunikátoru nebo PDA dojde vždy v tu nejméně očekávanou chvíli a většinou když jste mimo možnost klasického dobíjení ze sítě. Praktický doplněk, který vám chceme představit, umožňuje nouzové řešení této situace.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Jan Novotný - 31.03, 2008  
Docela pěkná "vychytávka" pro ty, kteří se bez stylusu prostě neobejdou a nebude jim vadit jeho trochu neobvyklé provedení. Pojďte se podívat na poslední stylusový hit! Jeho cena není nijak závratná a sám doplněk přinejmenším budí pozornost.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 28.03, 2008  
Už nějakou dobu se na našem trhu prodává kapesní čtečka paměťových karet od společnosti SanDisk. Jedná se o kvalitní doplněk, který za rozumnou cenu nabízí práci s 5ti formáty karet a pokud podobný doplněk hledáte, třeba vám náš tip přijde vhod.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 26.03, 2008  
Šikovná vychytávka se jmenuje Space Station a je výborným příkladem nového způsobu aplikace známých principů. Novinka má zajímavé možnosti využití a mohla by se vám líbit, zvláště pokud přemýšlíte o zakoupení nějaké USB klíčenky - flash disku.

  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 14.03, 2008  
Jedná se o stylový doplněk, který má formu klíčenky a dodává se v různých barevných provedeních. Praktická maličkost, která se může hodit v různých neočekávaných situacích. Podívejte se s námi na instruktážní video.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 13.03, 2008  
Na Internetu se objevil doplněk, který má za úkol nahradit stylus a také pomáhat při psaní textů na menších klávesnicích mobilních přístrojů. Nápad to sice není zcela nový, ale třeba se vám zalíbí.

  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 13.03, 2008  
Na Internetu se objevila kolébka pro jeden z nejdiskutovanějších komunikátorů s Windows Mobile. Její cena je docela snesitelná a třeba právě vy ji oceníte jako užitečný doplněk. Dodavatel navíc má ve své nabídce mnoho dalších praktických doplňků pro různé typy PDA a komunikátorů.

  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 25.01, 2008  
Uplynulo již hodně času od doby, kdy společnost HP vypustila svoje první Bluetooth stereofonní sluchátka s profilem A2DP, takže není divu, že se připravuje nový produkt s mnohem lepšími vlastnostmi a mimo to i s lepším designem. Podívejte se s námi na první obrázky a informace.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 15.01, 2008  
Levný notebook Asus EeePC, o kterém jsme vás již mnohokrát informovali, láme prodejní rekordy a stává se jedním z nejpopulárnějších notebooků současnosti. Nyní se začínají objevovat zajímavé doplňky, které dále zvyšují použitelnost EeePC.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.5
Autor : Jan Novotný - 03.01, 2008  
Na trhu se objevila pravděpodobně první karta, která notebookům se slotem PC card dokáže nabídnout možnost využití velice výkonné bezdrátové technologie WiMAX. Odborníci si od této technologie slibují mnoho, možná by časem mohla nahradit méně výkonné technologie.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 02.11, 2007  
Fantazie asijských výrobců doplňků opět zapracovala a tentokráte si pohrála s problémem výdrže baterií v mobilech a herních konzolích. Všichni víme, že tento problém je v současné době nejlépe řešitelný použitím výměnné baterie, baterie s vyšší kapacitou nebo mobilní bateriovou nabíječkou. Těch je na trhu celá řada a nejedná se tedy o žádnou zvláštní novinku. Produkt, který vám chceme představit má trochu neobvyklou formu a právě ta by měla umožňit lepší využití.

  Komentáře (77) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 01.11, 2007  
Na akci Digital Life consumer electronics conference v New Yorku byla předvedena speciální lampa, která slouží jako reprosoustava pro mobily, komunikátory nebo PDA, které jsou vybaveny bezdrátovými technologiemi WiFi nebo Bluetooth. Vše si můžete prohlédnout na krátkém videu.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 15.10, 2007  
Jedná se o produkt Sony Ericsson HCB-105 Bluetooth car Speakerphone, který lze umístit například na sluneční clonu v automobilu a pomocí bezdrátové technologie Bluetooth zajišťuje funkce hlastitého handsfree, což je sice trochu indiskrétní, ale velice pohodlné řešení. Dále je zde sestava reproduktorů Sony Ericsson MBS-100 Bluetooth speaker, které poslouží pro kvalitní reprodukci hudebních souborů. Podívejte se s námi na několik podrobností a hlavně totografie nových doplňků, které mohou poslouužit všem majitelům komunikátorů a smartphone s Bluetooth.


  Komentáře (95) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.10, 2007  
Společnost Brando se specializuje na doplňky pro mobilní přístroje a občas lze na jejich stránkách najít velice zajímavé věci. Je to již pár let, co se začaly prosazovat pružné, resp. rolovací klávesnice ze speciální textílie nebo z pryže. výhodou byla poměrně vysoká odolnost, snadná údržba a skladnost. Nový produkt z této oblasti ovšem přichází se zajímavým nápadem.


  Komentáře (18) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 05.10, 2007  
Přijímače satelitního signálu GPS jsou dnes integrovány v mnoha kapesních počítačích a komunikátorech. Ti, kteří mají přístroj bez této výbavy a chtějí také využívat služeb GPS, se musí poohlédnout po externích přijímačích.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 21.09, 2007  
Tento doplněk se nám líbil hlavně pro svoje možnosti. Díky této speciální kamerce můžete hlídat libovolný objekt a dění v jeho prostorách. Kromě případů vyloženého zneužití tak může sloužit k hlídání dětí, domácích mazlíčků nebo jako šikovná obrana proti lupičům a zlodějům.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.09, 2007  
Nenechte se mýlit podobností. Nejedná se o spolupráci výrobce iPODa s Google, ale o zcela jinou záležitost, která souvisí z pohodlným a hlavně zdravějším prohlížením videí na populárních multimediálních přehrávačích iPOD video.


  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 28.08, 2007  
Po prvotním trochu rozpačitém přijetí vysokorychlostních karet formátu SDHC uživateli se ukazuje, že tyto karty mají před sebou přece jen budoucnost, a to zřejmě skvělou. Každý měsíc se objeví další novinka v této oblasti. Velké překvapení ovšem způsobila společnost Toshiba, která všechny konkurenty nechala daleko za sebou.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.5
Autor : Josef Tkáč - 23.08, 2007  
USB klíčenky již zcela nahradily diskety a dnes jsou naprosto samozřejmým zbožím, které lze zakoupit téměř všude a v mnoha barevně a designově rozdílných provedeních. K jejich hromadnému rozšíření přispěl i poměrně razantní pokles cen Flash pamětí, takže jejich současné ceny jsou rozumné i u modelů s vyššími kapacitami. Nicméně, výrobci hledají další možnosti, jak uspět na přeplněném trhu.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 21.08, 2007  
Přídavné klávesnice, které pomocí laserového paprsku promítají obrazy kláves na stůl nebo jinou podložku nejsou ničím novým. Ukázaly je siž před několika lety a jako doplněk k mobilním přístrojům typu PDA zrovna nezazářily. Spočátku vzbudily zájem svým neobvyklým řešením, ale útok koupěchtivých davů na obchody se nekonal. Na vině byla pravděpodobně jistá konzervativnost uživatelů a také drobné potíže.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 17.08, 2007  
Společnost Kingston patří k předním světovým výrobcům pamětí, USB Flash disků a paměťových karet. Její produkty lze běžně nakoupit i na českém trhu a není tedy divu, že sledujeme všechny novinky, se kterými společnost přichází.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 17.08, 2007  
105 článků (5 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund